Перевірити можливість підключення за адресою
Інтернет Телефонія Телебачення
+38 (044) 333 44 55
(073) 333 44 55
Передзвоніть мені
(068) 333 44 55
(095) 333 44 55

  1. Інтернет
   1. Тарифи (для дому)
    1. Тарифи (для бізнесу)
    2. Тарифи (для приватного будинку)
    3. Додаткові послуги
    4. Оплата послуг
    5. Покриття мережі
   2. Телебачення
    1. Тарифи: Телебачення + Інтернет
    2. "Trinity TV"
     1. "Pautina.TV"
      1. "OLL.TV - Інтерактивне ТБ"
       1. "MEGOGO. Кіно і ТБ"
       2. Телефонія
        1. Тарифи
        2. Підключення
        3. Обладнання
        4. Віртуальна АТС
        5. Що таке SIP-телефонія?
       3. Хостинг
       4. Акції
        1. "Інтернет 12 місяців БЕЗКОШТОВНО"
        2. "WiFi роутер за 1 грн"
        3. "Телебачення: 150 телеканалів БЕЗКОШТОВНО"
       5. Лояльність
        1. "Роутер у подарунок"
        2. Знижка на TV-приставку
        3. Час БОНУСІВ
        4. Приведи друга
        5. "ПАТРІОТ УКРАЇНИ"
       6. Підтримка
        1. Додаткові послуги
        2. VIP - сервіс
        3. Цифрова мережа в квартирі
        4. Як правильно налаштувати Wi-Fi
        5. Тестуємо швидкість
        6. Оплата послуг
       7. Магазин
        1. Wi-Fi маршрутизатори (роутери)
        2. Wi-Fi ретранслятори
        3. Wi-Fi адаптери
        4. Медіаплеєр iNeXT TV
        5. Медіаплеєр AURA-HD
        6. Іншні товари
       8. Забудовникам
       9. Контакти
        1. Про компанію "ПАВУТИНА"
        2. Новини - "ПАВУТИНИ"
        3. Контакти
        4. Соціальна місія
        5. Документи, правила

        Цифрова мережа в квартирі - Wi-Fi, Інтернет, Телебачення і Онлайн кінотеатри 

         
        Підключайте всі пристрої у Вашій квартирі в мережу “ПАВУТИНА”

        Цифрова локальна мережа дозволить Вам отримати одночасний якісний доступ до інтернет-сервісів з комп'ютера, ноутбука, телеприставки та інших пристроїв в будь-якій точці квартири.

        На сьогоднішній день оптимальним рішенням, при виборі Інтернет оператора (провайдера), для жителів Києва, є високошвидкісний, сучасний та стабільний Інтернет + ТВ - "ПАВУТИНА". Ми використовуємо технологію FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі і так само експлуатуємо обладнання від провідних виробників мережевих рішень, що дозволяє нам гарантувати заявлену швидкість для своїх абонентів. 

         Для створення у себе в квартирі цифрової мережі Вам знадобиться маршрутизатор (роутер), до якого за допомогою проводів або бездротовим (Wi-Fi) способом можуть бути підключені всі пристрої користувачів.

            Як вибрати маршрутизатор для Інтернету?

              На сьогоднішній день в магазинах Ви можете побачити величезний вибір маршрутизаторів. Виконуючи по суті одну і ту ж саму функцію, вартість їх відрізняється просто в рази. Часто можна побачити роутер за 200 грн. або за 500 грн. або навіть за 2000 грн., і як вибрати !? Важливо розуміти, що найдешевший роутер не може витримати навантаження в мережі, також виникають з дешевими роутерами часті зависання навіть від дрібних вірусних активностей, зависання також часті від збоїв в електромережі. Їх потрібно досить часто перезавантажувати і оновлювати прошивки. Виклик фахівця як правило коштує грошей, а Ваш витрачений особистий час взагалі безцінний. Тому дешевий маршрутизатор це як потриманий автомобіль - їздить, але вимагає постійної уваги і спустошує Ваш гаманець. Купівля найдорожчого маршрутизатора теж не вихід із ситуації. Так як роутер може коштувати і 2000 грн. і в ньому буде надлишковий функціонал. Це не погано, але й не потрібно. Правильний вибір це оптимальне рішення. Звичайно професіонал сам собі вибере пристрій в залежності від своїх вимог та потреб. Ми ж постараємося вибрати для Вас оптимальне рішення.

             Як Ви вже помітили за останній час Wi-Fi мереж стало дуже багато. Ви часто бачите величезний список бездротових мереж навіть у себе вдома. Як правило на сьогоднішній день аналізатор частот показує, що багато мереж працюють в частоті 2.4 ГГц, тим самим стає зрозуміло, що ця частота сильно перевантажена. Цей фактор може вплинути на Вашу якість і швидкість домашнього Інтернету. Для перегляду фільмів чи телебачення найкраще використовувати більш вільний і більш швидкісний діапазон 5.0 ГГц.

        Цифрова ЛОКАЛЬНА МЕРЕЖА У ВАШІЙ КВАРТИРІ

         


         

              ПАВУТИНА рекомендує Вам 2-х діапазонний маршрутизатор Netis WF2780 Wi-Fi Router (2.4 ГГц і 5.0 ГГц), який є універсальним пристроєм для роботи як на частоті 5.0 ГГц так і на 2.4 ГГц.

        Подключение к Интернету 1 грн  Маршрутизатор Netis WF2780 Wi-Fi Router (2.4 ГГц і 5.0 ГГц 1200 Мбіт/сек Wi-Fi, Gigabit Ethernet)
        Netis WF2780  
        Маршрутизатор NETIS WF2780 AC 1200 Mbps IP-TV Wireless Dual Band Gigabit Router - роутер з новою використовуваної технологією 802.11ac, є лідером серед високошвидкісних маршрутизаторів (до 1200 мегабіт/секунду)  2.4 Ггц до 300 Мбіт/сек і 5.0 ГГц до 900 Мбіт/сек. Це дозволяє без перешкод переглядати фільми в HD якості як по WI-FI так і по ethernet кабелю. Творці потрудилися над підвищенням зручності експлуатації, вбудовано чотири 5 дБі посилені антени, які збільшують площу покриття більш якісним сигналом. Адаптер включає можливість одночасно приєднувати два різні частоти. Безпека підключення пристроїв, швидкість налаштування бездротової мережі забезпечується єдиною кнопкою WPS. Наявність інтерфейсу підключення LAN, порту Ethernet, портів LAN (4шт.), Можливість управління апаратом локально і віддалено гарантують зручність користування.
         
        Подключение к Интернету 1 грн  Адаптер Asus USB-N53
         Linksys RE1000 repeater  

        Asus USB-N53 являє собою USB-адаптер з підтримкою двох частотних діапазонів для підключення комп'ютера до бездротової мережі. Його внутрішня антена спеціальної конструкції забезпечує збільшений радіус дії пристрою. Крім того, адаптер поставляється з утилітою для настройки, що має простий і зручний в роботі інтерфейс користувача. Все це робить USB-N53 ідеальним адаптером Wi-Fi для використання вдома та в дорозі.

        Додаткові характеристики

        Стандарт: Wi-Fi, Інтерфейс: USB, Швидкість передачі даних: до 300 Мбіт/с

        Размеры, мм: 96 x 26 x 12.45


         

        Телебачення і Онлайн кінотеатри

        PAUTINA.TV - IPTV OTT

         "Pautina.TV" - Інтерактивне цифрове телебачення IPTV / OTT + HD Інтернет Онлайн-КІНОТЕАТРИ та інші сервіси.
        inext+olltv+popccorn

        "Pautina.TV" можна використовувати на своєму персональному комп'ютері або ноутбуці, використовуючи будь-який браузер або програмний плеєр, а також на своєму телевізорі, використовуючи мережевий медіаплеєр iNeXT TV або AURA-HD.

        Раніше, щоб подивитися вдома фільм, Вам необхідно було витратити багато часу в магазині, вичитуючи описи фільмів на DVD диску або довго шукати в інтернеті, вибираючи потрібний фільм, а потім очікувати, коли ж він нарешті завантажиться. Тепер тисячі людей використовують Онлайн кинотетр, щоб дивитися улюблені фільми і телеперадачі. Це легко, доступно і абсолютно безкоштовно для абонентів ПАВУТИНИ.

        Опис медіаплеєра iNeXT TV читайте тут

        Опис медіаплеєра AURA-HD читайте тут 

        Доступні додатки: Megogo.net , EX.UA, OLL.TV, FS.UA, Pautina.TV, ГЛАВ-ТВ все це БЕЗКОШТОВНО для наших абонентів.

        OLL.TV славиться своїми прямими футбольними трансляціями HD і великою кількістю легального HD контенту: кіно, телепередач, мультфільмів та серіалів.


         

        Для створення всередині своєї квартири гігабітної мережі ми рекомендуємо

         

        Маршрутизатор Asus RT-N15U  Wi-Fi Router (2.4 Ггц)

        router ASUS N15U  
        • Бездротовий маршрутизатор RT-N15U стандарту Wi-Fi 802.11n (300 Мбіт/с), обладнаний портами Gigabit Ethernet і призначений для використання вдома або в невеликому офісі. Він відрізняється простотою налаштування і дозволяє підключати USB-пристрої для організації принт-, FTP-або UPnP-сервера.
        • RT-N15U – це не просто високошвидкісний бездротовий маршрутизатор, але і привабливий зовні продукт, який вдало впишеться в будь-який домашній інтер'єр. Даний маршрутизатор володіє портом USB, до якого можна підключити принтер або зовнішній жорсткий диск, організувавши таким чином принт-, FTP-або медіа-сервер (UPnP).
        • RT-N15U може використовуватися в одному з трьох режимів: маршрутизатор, повторювач або бездротова точка доступу.
        • Роутер забезпечує можливість створення чотирьох бездротових мереж з динамічним розподілом смуги пропускання і контролем доступу. Наприклад, можна створити швидкісну мережу з повними правами доступу для пріоритетної категорії користувачів, а також мережу з низькою пропускною здатністю і базовим доступом в Інтернет для гостей.
        • WAN-порт: Ethernet
        • Інтерфейси: 4 x RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с
         1 x RJ45 10/100/1000 BaseT WAN
         1 x USB 2.0
        • Бездротові можливості: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

         

         


        HD відеосервіс + HD телебачення OLL.TV: фільми, TV-програми, прямі футбольні трансляції в HD! "Pautina.TV + HD" - цифрове телебачення IPTV/OTT
        і HD онлайн кінотеатри iNextTV
        Надання статичної
        (зовнішньої)
        IP адреси БЕЗКОШТОВНО
        Підключення за 1 грн. (детальніше в розділі тарифи) Оренда Wi-Fi роутерів (маршрутизаторів) Оренда мережевого медіаплеєра (Онлайн сервіси і HD кінотеатри - безкоштовно на Вашому телевізорі)!

        Наші партнери:
        .