Перевірити можливість підключення за адресою
Інтернет Телефонія Телебачення
+38 (044) 333 44 55
(073) 333 44 55
Передзвоніть мені
(068) 333 44 55
(095) 333 44 55

  1. Інтернет
   1. Тарифи (для дому)
    1. Тарифи (для бізнесу)
    2. Тарифи (для приватного будинку)
    3. Додаткові послуги
    4. Оплата послуг
    5. Покриття мережі
   2. Телебачення
    1. Тарифи: Телебачення + Інтернет
    2. "Trinity TV"
     1. "Pautina.TV"
      1. "OLL.TV - Інтерактивне ТБ"
       1. "MEGOGO. Кіно і ТБ"
       2. Телефонія
        1. Тарифи
        2. Підключення
        3. Обладнання
        4. Віртуальна АТС
        5. Що таке SIP-телефонія?
       3. Хостинг
       4. Акції
        1. "Інтернет 12 місяців БЕЗКОШТОВНО"
        2. "WiFi роутер за 1 грн"
        3. "Телебачення: 150 телеканалів БЕЗКОШТОВНО"
       5. Лояльність
        1. "Роутер у подарунок"
        2. Знижка на TV-приставку
        3. Час БОНУСІВ
        4. Приведи друга
       6. Підтримка
        1. Додаткові послуги
        2. VIP - сервіс
        3. Цифрова мережа в квартирі
        4. Як правильно налаштувати Wi-Fi
        5. Тестуємо швидкість
        6. Оплата послуг
       7. Магазин
        1. Wi-Fi маршрутизатори (роутери)
        2. Wi-Fi ретранслятори
        3. Wi-Fi адаптери
        4. Медіаплеєр iNeXT TV
        5. Медіаплеєр AURA-HD
        6. Іншні товари
       8. Забудовникам
       9. Контакти
        1. Про компанію "ПАВУТИНА"
        2. Новини - "ПАВУТИНИ"
        3. Контакти
        4. Соціальна місія
        5. Документи, правила

        Як дізнатися, які канали Wi-Fi вільні у вашому будинку

        і зробити ваш Wi-Fi швидким і надійним

        Спочатку перегляньте відео https://youtu.be/9odVK_zbWx8, розмістіть правильно свій роутер, а вже далі налаштування у статті нижче.

         

        Найпоширеніші причини, що впливають на роботу бездротових мереж

        1. Інші Wi-Fi-пристрої (точки доступу, бездротові камери та ін.), що працюють в радіусі дії вашого пристрою і використовують той же частотний діапазон.
        2. Bluetooth-пристрої, що працюють в зоні покриття вашого Wi-Fi-пристроя. Bluetooth-пристрої працюють в тому ж частотному діапазоні, що і Wi-Fi-пристрої, - 2.4 ГГц, отже, можуть впливати на роботу Wi-Fi-пристроїв.
        3. Великі відстані між Wi-Fi-пристроями. Необхідно пам'ятати, що бездротові пристрої Wi-Fi мають обмежений радіус дії. 
        У приміщенні дальність дії бездротової точки доступу може бути обмежена кількома десятками метрів - залежно від конфігурації кімнат, наявності капітальних стін і їх кількості, а також інших перешкод.
        4. Різноманітна побутова техніка, яка працює в зоні покриття вашого Wi-Fi-пристрою.

         

        mukrohvuleva Мікрохвильові "СВЧ-печі". Ці прилади можуть послаблювати рівень сигналу Wi-Fi, тому що зазвичай також працюють в діапазоні 2,4 ГГц. Щоб уникнути можливих трубднощів з  Wi-Fi під час роботи мікрохвильової печі, розташуйте її якомога далі від звичних місць, де ви користуєтесь  Wi-Fi.
        mush Дитячі няньки, монітори з ЕПТ, електромотори, бездротові динаміки, бездротові телефони та інші бездротові пристрої. Ці прилади працюють в діапазоні 2,4 ГГц і дають наведення, в результаті чого погіршується якість зв'язку Wi-Fi. 
        noutbook Ефект “телефону дідуся”. Слід пам'ятати, що будь-яка бездротова Wi-Fi  мережа працює зі швидкістю найповільнішого з підключених пристроїв. Тому навіть найпотужніший роутер буде знижувати швидкість, якщо хтось буде використовувати застарілі або повільно працюючі пристрої.
        pidloga Тепла підлога може стати ідеальним екраном, що повністю гасить сигнал WI-FI. У цьому випадку ми радимо використовувати Точки доступу, ретлянслятори або PLC-адаптери.
        5. Перешкоди. Різні перешкоди (стіни, стелі, меблі, металеві двері і т.д.), розташовані між Wi-Fi-пристроями, можуть частково або значно відображати / поглинати радіосигнали, що призводить до часткової або повної втрати сигналу. Всередині приміщення створювати перешкоди радіосигналу також можуть бути дзеркала і тоновані вікна. Навіть людське тіло послаблює сигнал приблизно на 3 dB. Наприклад, звичайне дзеркало є серйозною перепоною для сигналу Wi-Fi. З цієї причини за дзеркальною шафою купе або за звичайним дзеркалом на стіні може утворитися “мертва зона”, де сигнал буде значно послаблений або повністю відсутній. Тому якщо ви вирішете сховати роутер у дзеркальну шафу, не дивуйтесь, якщо сигнал значно послабне або зникне.

         

        Втрати сигналу Wi-Fi при подоланні перешкод з різних матеріалів

        pereshkody

         

        Щоб бути впевненим у покритті, за можливості встановіть роутер у центрі тієї площини, де ви плануєте користуватися мережею. Наприклад, якщо ви не плануєте користуватися бездротовим зв'язком у коморі або ванній кімнаті, намагатися покрити ці площини немає сенсу. У будь-якому випадку радимо перш за все перевірити, як працює мережа без додаткових пристроїв, та у разі потреби придбати додаткове обладнання.

         

        Як дізнатися, які частоти канали найменш завантажені в місці,

        в якому вам потрібно використовувати Wi-Fi?

        Багато користувачів, коли у них вдома перестає або починає погано працювати WiFi, грішать на провайдера або роутер-точку доступу. Однак, найчастіше проблеми з якістю нам створюють бездротові Wi-Fi мережі сусідів. Сусіди купують собі Wi-Fi роутери і починають працювати на каналах, які встановлені за умовчанням, а вони часто збігаються з нашими. Як правило це 6-й канал. 

        Якщо спрощено, чим більше Wi-Fi точок на каналі (чим більше точок ділять одну частоту), тим більше вони один одному заважають, тим нижче швидкість. Так що треба вибирати канал найменш навантажений, в ідеалі — вільний.

        Так як же дізнатися які канали Wi-Fi вільні біля вашої квартири, а які найбільш завантажені?

        Уявімо ситуацію: кілька WiFi модем-роутерів займають однакову частоту (канал). Виникає інтерференція радіосигналів бездротових мереж, яка є найголовнішою причиною проблем з Wi-Fi точками доступу і поганим зв'язком між WiFi пристроями і точкою доступу. Сильно падає швидкість обміну даними з точкою доступу, швидкість роботи в інтернет, а іноді взагалі не можливо увійти в свою бездротову мережу.

        Як же вирішити цю проблему?

        Дуже просто. Треба завантажити безкоштовну утиліту InSSIDer, яка розшукує всі працюючі Wi-Fi точки доступу в околиці і надає в зручному вигляді всю інформацію про них: канал, на якому йде обмін даними, частоти роботи, виробник обладнання, MAC-адреси всіх найближчих точок доступу, SSiD, назва бездротової мережі, максимально можлива швидкість з'єднання, вид шифрування і багато іншого. Все це видається у вигляді наочних графіків.

        вся інформація по всіх WiFi мереж наочно
        Запустіть цю програму на пристрої з WiFi наприклад, на ноутбуці. І скануєте всі навколишні бездротові мережі..

        Отримані дані особливо завантаження каналів  використовуємо для вибору вільних діапазонів. У нас на графіку це канали 5,6,7 на частоті 2.4 GHz, на якій і працює мережа автора.

        chanel free manual 3
        Як перевести роутер на вільні канали?

        Заходимо в настройки точки доступу через браузер (дивитися в інтфрукціі до роутера, але це як правило 192.168.0.1 або 192.168.1.1, вводимо паролі доступу), після чого шукаємо в модемі налаштування Wireless Channel (бездротові канали). Після зміни каналів на вільні, зазвичай швидкість роботи інтернету у всіх бездротових пристроях в будинку значно зростає.

        Дуже привабливо виглядає діапазон в 5 ГГц. так як він майже завжди вільний. Там каналів набагато більше, та й ефір чистіше, але для переходу на даний діапазон всі пристрої Вашій мережі повинні його підтримувати. На жаль, підтримка 5 ГГц поки зустрічається рідко, але є маршрутизатори з підтримкою одночасної трансляції обох частот 2,4 ГГц. і 5,0 ГГц.

         

        За матеріалами сайтів broadband.org.ua, wikipedia.org


        HD відеосервіс + HD телебачення OLL.TV: фільми, TV-програми, прямі футбольні трансляції в HD! "Pautina.TV + HD" - цифрове телебачення IPTV/OTT
        і HD онлайн кінотеатри iNextTV
        Надання статичної
        (зовнішньої)
        IP адреси БЕЗКОШТОВНО
        Підключення за 1 грн. (детальніше в розділі тарифи) Оренда Wi-Fi роутерів (маршрутизаторів) Оренда мережевого медіаплеєра (Онлайн сервіси і HD кінотеатри - безкоштовно на Вашому телевізорі)!

        Наші партнери:
        .