PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2022.01.25 лет, дн.
опыта и стабильности!

Медіаплеєри 

Телебачення, фільми, серіали та музика в ідеальній якості на будь-якому екрані

Налаштування обладнання та доставка вже включені у вартість. Економія для абонентів Павутини!


Медіаплеєр Pautina Android TV BOX

Pautina TV Box

1504грн.
1199
грн.

Pautina Android TV BOXце нова модель створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit) ! Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Головна особливість Pautina Android TV BOX  — підтримка нового стандарту Wi-Fi 5.0 Ггц + всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

Pautina Android TV BOX працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Замовити медіаплеєр Pautina Android TV BOX


Медиаплеер iNeXT TV5 Android TV

tv5.jpg

1504 грн.
1299
грн.
Оренда - 49 грн./міс.

iNeXT TV5 Android TV –  медиаплеер с операционной системой Android 10, новым мощным чипсетом Allwinner H313, двухдиапазонным модулем WiFi 2.4/5 GHz и возможностью просмотра видео контента в формате 4K UHD. Объем встроенной памяти составляет 8 ГБ, а оперативной памяти - 1 ГБ (DDR3). Устройство создано для комфортного просмотра видео-, фото- и аудио контента, имеет богатый функционал и широкие возможности подключения.

Головна особливість iNeXT TV5 Android TV  — підтримка нового стандарту Wi-Fi 5.0 Ггц + всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

iNeXT TV5 Android TV працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Замовити медіаплеєр iNeXT TV5 Android TV


Медіаплеєр iNeXT TV4 Android TV

_inext_tv4_0.jpg

1399 грн.
Оренда - 49 грн./міс.

Під замовлення

 

iNeXT TV4це нова модель в лінійці медіаплеєрів inext, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit) ! Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Головна особливість iNeXT TV4 — всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

Також iNeXT TV4  працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV4 AndroidTV


Цифровий приймач 
uClan T2 HD SE Internet

 

8005hd romsat dvbc

450 грн.

Оренда - 29 грн./міс.
 

Основні можливості uClan T2 HD SE Internet: прийому кабельних каналів телебачення в стандарті DVBC, підтримка бездротових WiFi-USB адаптерів на чіпах Ralink RT5370 і Mediatek MT7601, підтримка широкого асортименту USB-LAN адаптерів для стабільного підключення до мережі Інтернет: 88772B / SR9800 / SR9700 / RD9700 / RTL8152B

Основні характеристики uClan T2 HD SE Internet:

Операційна система: Пропрієтарна (власна розробка uClan)
Тюнер: DVBT / T2 / C
Роз'єми: RF IN, RF LOOP, HDMI, RCA, USB
Відео / Аудіо: Дозвіл 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p (50Hz)
Тип управління: ІК ПДУ
Можливості: PVR, TimeShift, Телетекст, Субтитри, EPG, IPTV / OTT, Кінотеатр, Таймери, автозапуск в режимі IPTV і інше.
Підтримка USB: USB-WiFi адаптери, USB-3G модеми, USB-LAN адаптери

Замовити приймач uClan T2 HD SE Internet


Медіаплеєр   iNeXT TV

inext

1199 грн.

Оренда - 20 грн./міс.
 

iNeXT TV – це пристрій, створений для насолоди відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи Full HD 1080p) на Вашому телевізорі!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Доступні сервіси ТВ від ПАВУТИНИ та ТРІНІТІ ТВ, а також інтернет-радіо та YouTube!

Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV


Медіаплеєр Aura HD

aura-HD

1199 грн.

Оренда - 20 грн./міс.

Під замовлення

 
 

AURA-HD - універсальний медіаплеєр, який налічує понад 100 каналів інтернет-телебачення від виробника медіаплеєра, в тому числі - з рідної країни, з гарантованою доступністю в будь-якій точці планети.

Завжди безкоштовний доступ до всіх ТБ каналів і 200 радіостанціям, які ведуть мовлення в мережі Інтернет - без додаткової оплати (від виробника медіаплеєра).

Також інтерактивний сервіс (онлайн кінотетрів) від найбільших проектів: Megogo.net, OLL.TV, PAUTINA.tv та ін.

Детальніше про характеристики


Медіаплеєр iNeXT TV4k Android TV

iNeXT-4K

2500 грн.
1990 грн.

 
 подарунок
+ 30 днів інтернет безкоштовно
Економія 510 грн для абонентів Павутини

iNeXT 4K – це нова флагманська модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p до 60fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (HEVC)!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Керувати плеєром тепер можна голосом прямо зі свого телефону.

Ігри, Мультфільми, Фільми, YouTV, YouTube, HDVideoBox, Pautina.TV, FaceBook і багато іншого!

Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV 4K AndroidTV


Медіаплеєр SWEET. TV BOX 

sweet

1799 грн.
1299 грн.
Оренда  - 45 грн/міс.
       подарунок
+ 30 днів інтернет безкоштовно
Економія 500 грн для абонентів Павутини

SWEET.TV - фірменний медіаплеєр  від наших партнерів Trinity.TV.

З медіаплеєром SWEET.TV Вам доступні – кінозал, радіо, 200 цифрових телеканалів, кумедні  відео на Youtube і багато іншого!

Підключення до мережі по Wi-Fi забезпечує високу швидкість з'єднання.

Перетворіть свій телевізор в справжній розважальний центр разом з медіаплеєром SWEET.TV!    

Детальніше про характеристики

Замовити Медіаплеєр SWEET. TV BOX


Допомога у виборі за телефонами:

(044) 333-44-55      (073) 333-44-55      (095) 333-44-55      (068) 333-44-55

 

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...