PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.05.30 років, дн.
досвіду та стабільності!

 

Як це працює:

logo_WayForPay+bitcoin.jpg

Українська платіжна платформа WayForPay прймає платежі у криптовалюті, що дозволяє нашим абонентам використовувати біткоіни, але при цьому оплата буде зарахована на розрахунковий рахунок в гривневому еквіваленті. Можливість оплати доступу до Інтернету за біткоіни вже доступна у вашому особистому кабінеті.

Необхідно вибрати відповідний метод Bitcoin на платіжній сторінці, після чого буде згенерований QR-код для підтвердження списання криптовалюти. Після завершення біткоін-транзації оплата буде зарахована на Ваш рахунок в особистому кабінеті в грн.  Комісія платіжного сервісу при розрахунках криптовалюта буде така ж, як і при розрахунках платіжними картами - не більше 2,5% за транзакцію.

bitcoin pay

 

Мережа "ПАВУТИНА" в свою чергу отримує Ваш платіж на свій розрахунковий рахунок саме у гривнях, що досить зручно, як і з іншими платіжними методами. Ми готові радувати наших клієнтів! Вже сьогодні у кожного нашого абонента є можливість оплатити доступ до Інтернет у Києві за допомогою платіжного сервісу WayForPay у криптовалюті "Bitcoin".

 

Переглянути тарифи на "Інтернет + Телебачення"

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...