PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.11.21 років, дн.
досвіду та стабільності!

Цифрова мережа в квартирі - Wi-Fi, Інтернет, Телебачення і Онлайн кінотеатри

Цифрова локальна мережа дозволить Вам отримати одночасно якісний доступ до інтернет-сервісів з комп'ютера, ноутбука, телеприставки та інших пристроїв в будь-якій точці квартири.

На сьогоднішній день оптимальним рішенням при виборі Інтернет оператора (провайдера), для жителів Києва, є високошвидкісний, сучасний та стабільний Інтернет + ТВ - "ПАВУТИНА". Ми використовуємо технологію FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі і так само експлуатуємо обладнання від провідних виробників мережевих рішень, що дозволяє нам гарантувати заявлену швидкість для своїх абонентів.

При побудові цифрової мережі в вашому приміщеннні в першу чергу ми рекомендуємо використовувати кабельне з'єднання, так як воно володіє більшими перевагами: більшою швидкодією, меншими затримками і відсутністю проблем з бездротовими перешкодами.

При побудові бездротової цифрової мережі рекомендуємо звернути увагу на те, як встановити пристрої, щоб було якнайменше перешкод для передачі WI-FI сигналу.

 

Найпоширеніші причини, що впливають на роботу бездротових мереж

  • Інші Wi-Fi-пристрої (точки доступу, бездротові камери та ін.), що працюють в радіусі дії вашого пристрою і використовують той же частотний діапазон.
  • Bluetooth-пристрої, що працюють в зоні покриття вашого Wi-Fi-пристрою. Bluetooth-пристрої працюють в тому ж частотному діапазоні, що і Wi-Fi-пристрої, - 2.4 ГГц, отже, можуть впливати на роботу Wi-Fi-пристроїв.
  • Великі відстані між Wi-Fi пристроями. Необхідно пам'ятати, що бездротові пристрої Wi-Fi мають обмежений радіус дії. У приміщенні дальність дії бездротової точки доступу може бути обмежена кількома десятками метрів - залежно від конфігурації кімнат, наявності капітальних стін і їх кількості, а також інших перешкод.
  • Перешкоди. Різні перешкоди (стіни, стелі, меблі, металеві двері і т.д.), розташовані між Wi-Fi-пристроями, можуть частково або значно відображати / поглинати радіосигнали, що призводить до часткової або повної втрати сигналу. Всередині приміщення створювати перешкоди радіосигналу також можуть дзеркала і тоновані вікна. Навіть людське тіло послаблює сигнал приблизно на 3 dB. Наприклад, звичайне дзеркало є серйозною перепоною для сигналу Wi-Fi. З цієї причини за дзеркальною шафою купе або за звичайним дзеркалом на стіні може утворитися “мертва зона”, де сигнал буде значно послаблений або повністю відсутній. Тому якщо ви вирішете сховати роутер у дзеркальну шафу, не дивуйтесь, якщо сигнал значно послабне або зникне.
  • Різноманітна побутова техніка, яка працює в зоні покриття вашого Wi-Fi пристрою.
Мікрохвильові СВЧ-печі Мікрохвильові СВЧ-печі. Ці прилади можуть послаблювати рівень сигналу Wi-Fi, тому що зазвичай також працюють в діапазоні 2,4 ГГц. Щоб уникнути можливих труднощів з Wi-Fi під час роботи мікрохвильової печі, розташуйте її якомога далі від звичних місць, де ви користуєтесь Wi-Fi.
Бездротові миші Бездротові миші, радіо-няньки, монітори з ЕПТ, бездротові динаміки, бездротові телефони та інші бездротові пристрої. Ці прилади працюють в діапазоні 2,4 ГГц і дають перешкоди, в результаті чого погіршується якість зв'язку Wi-Fi.
Ефект “телефону дідуся” Ефект “телефону дідуся”. Слід пам'ятати, що будь-яка бездротова Wi-Fi мережа працює зі швидкістю найповільнішого з підключених пристроїв. Тому навіть найпотужніший роутер буде знижувати швидкість, якщо хтось буде використовувати застарілі або повільно працюючі пристрої.
Тепла підлога Тепла підлога може стати ідеальним екраном, що повністю гасить сигнал WI-FI. У цьому випадку ми радимо використовувати Точки доступу, ретлянслятори або PLC-адаптери.

Втрати сигналу  WI-FI при подоланні перешкод з різних матеріалів

Втрати сигналу WI-FI

Щоб бути впевненим у покритті, за можливості встановіть роутер у центрі тієї площини, де ви плануєте користуватися мережею. Наприклад, якщо ви не плануєте користуватися бездротовим зв'язком у коморі або ванній кімнаті, намагатися покрити ці площини немає сенсу. У будь-якому випадку радимо перш за все перевірити, як працює мережа без додаткових пристроїв, та у разі потреби придбати додаткове обладнання.


 

Різновиди мережевих пристроїв та їх призначення

Маршрутизатор (роутер)

Роутер (або маршрутизатор) це серце вашої домашньої мережі.

Він тримає надійний та безперервний зв'язок з мережею інтернет. формує вашу бездротову мережу, до якої підключаються ваші пристрої (наприклад, смартфон, телевізор зі Smart функцією, планшет або ноутбук), забезпечує WI-FI покриття, а також автоматично вживає необхідні заходи мережевої безпеки.

Netis WF2780

WI-FI адаптер

WI-FI адаптер забезпечує WI-FI з'єднання, якщо ваш персональний комп'ютер чи ноутбук не обладнаний WI-FI адаптером, або той є застарілим та не надає потрібної швидкості. Вибір адаптера залежить від того, яким чином та де ви плануєте користуватися WI-FI. Якщо лише вдома — то орієнтуйтеся на характеристики свого роутера.

WI-FI адаптер

Точка доступу

Точка доступу — це допоміжний пристрій для побудови розгалужених мереж та покриття великих територій.

Точки доступу використовують для побудови розгалужених бездрових мереж з широким покриттям, наприклад у офісах, будівлях, аеропортах та стадіонах. 

Точка доступу

Ретранслятор сигналу WI-FI

Ретранслятор сигналу розширює покриття WI-FI мережі на додаткові ділянки, наприклад у іншу кімнату вашої квартири, куди не достає WI-FI сигнал вашого роутера, на подвір'я приватної оселі або окрему господарську будівлю.

Ретранслятор сигналу

Адаптер POWERLINE

Адаптери POWERLINE Сommunications (PLC) призначені для розширення покриття домашньої або офісної мережі, використовуючи електричну мережу. Наприклад, для розширення покриття у приватному будинку з покриттям гаражу, підвалу або майстерні.

POWERLINE

 

Підключайте всі пристрої у Вашій квартирі до мережі “ПАВУТИНА”

Цифрова ЛОКАЛЬНА МЕРЕЖА У ВАШІЙ КВАРТИРІДля створення у себе в квартирі цифрової мережі Вам знадобиться маршрутизатор (роутер), до якого за допомогою проводів або бездротовим (Wi-Fi) способом можуть бути підключені всі пристрої користувачів.

Як вибрати маршрутизатор для Інтернету?

На сьогоднішній день в магазинах Ви можете побачити величезний вибір маршрутизаторів. Виконуючи по суті одну і ту ж саму функцію, вартість їх відрізняється просто в рази. Часто можна побачити роутер за 200 грн. або за 500 грн. або навіть за 2000 грн., і як вибрати !? Важливо розуміти, що найдешевший роутер не може витримати навантаження в мережі, також виникають з дешевими роутерами часті зависання навіть від дрібних вірусних активностей, зависання також часті від збоїв в електромережі. Їх потрібно досить часто перезавантажувати і оновлювати прошивки. Виклик фахівця як правило коштує грошей, а Ваш витрачений особистий час взагалі безцінний. Тому дешевий маршрутизатор це як потриманий автомобіль - їздить, але вимагає постійної уваги і спустошує Ваш гаманець. Купівля найдорожчого маршрутизатора теж не вихід із ситуації. Так як роутер може коштувати і 2000 грн. і в ньому буде надлишковий функціонал. Це не погано, але й не потрібно. Правильний вибір це оптимальне рішення. Звичайно професіонал сам собі вибере пристрій в залежності від своїх вимог та потреб. Ми ж постараємося вибрати для Вас оптимальне рішення.

Як Ви вже помітили за останній час Wi-Fi мереж стало дуже багато. Ви часто бачите величезний список бездротових мереж навіть у себе вдома. Як правило на сьогоднішній день аналізатор частот показує, що багато мереж працюють в частоті 2.4 ГГц, тим самим стає зрозуміло, що ця частота сильно перевантажена. Цей фактор може вплинути на Вашу якість і швидкість домашнього Інтернету. Для перегляду фільмів чи телебачення найкраще використовувати більш вільний і більш швидкісний діапазон 5.0 ГГц.


 

Для створення всередині своєї квартири ГІГАБІТНОЇ мережі ми рекомендуємо

Маршрутизатор Netis WF2780  

(2.4 Ггц та 5.0 ГГц 900 Мбіт/сек Wi-Fi, Gigabit Ethernet)

Netis-WF278

Маршрутизатор NETIS WF2780 AC 1200Mbps IP-TV Wireless Dual Band Gigabit Router – роутер з новою технологією 802.11ac, є лідером серед високошвидкісних маршрутизаторів  2.4 Ггц до 300 Мбіт/сек и 5.0 ГГц до 900 Мбіт/сек.

Це дозволяє без перешкод переглядати фільми в HD якості як по WI-FI так і по ethernet кабелю. Творці потрудилися над підвищенням зручності експлуатації, вбудовано чотири 5 дБі посилені антени, які збільшують площу покриття більш якісним сигналом.

Адаптер включає можливість одночасно приєднувати два різні частоти. Безпека підключення пристроїв, швидкість налаштування бездротової мережі забезпечується єдиною кнопкою WPS.

Наявність інтерфейсу підключення LAN, порту Ethernet, портів LAN (4шт.), Можливість управління апаратом локально і віддалено гарантують зручність користування..

Інтерфейси: 1 x 10/100 / 1000M Auto MDI / MDIX RJ 45 WAN
4 x 10/100 / 1000M Auto MDI / MDIX RJ45 LAN

Бездротові можливості: Потужність передавача: 20 дБм
Діапазон частот: 2.4 - 2.4835 ГГц /5.180 - 5.825 ГГц


Маршрутизатор Totolink А1004 Wi-FІ

(2.4 Ггц та 5.0 ГГц Wi-Fi до 750 Мбіт/сек, Gigabit Ethernet)

totolink_a1004

Totolink А1004 - Потужний та стабільний.

Сучасний гігабітний роутер є дводіапазонним (2.4 / 5 ГГц) гігабітним роутером з підтримкою стандарту 802.11ас.

Здатність одночасно працювати в двох діапазонах і три потужні зовнішні антени забезпечують стабільне, високошвидкісне з'єднання з великою зоною покриття.

Чотири гігабітних LAN порту дають можливість високошвидкісного обміну даними у вашій локальній мережі.

Підтримка протоколів PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP

Ethernet Інтерфейси: 4 x LAN 1 Гбит/с, 1 x WAN 1 Гбіт/с

ШвидкістьWi-Fi: 300 Мбіт/с Частота Wi-Fi: 2.4 ГГц, AC 750 Мбіт/с 5 ГГц.


 

Телебачення та Онлайн-Кінотеатри


PAUTINA.TV - IPTV OTT

Интерактивное цифровое Телебачення + HD Онлайн-КІНОТЕАТРИ.

"Pautina.TV, Oll.TV, MEGOGO, Trinity-TV" можна переглядати на своєму персональному комп'ютері або ноутбуці, використовуючи будь-який браузер або програмний плеєр, на своєму Smart телевізорі або звичайному телевізорі, використовуючи мережеві медіаплеєри iNeXT TV, iNeXT TV 2e, iNeXT 4K, iNeXT TV3, AURA-HD та інші.

Раніше, щоб подивитися вдома фільм, Вам необхідно було витратити багато часу в магазині, вичитуючи опис фільмів на DVD диску або довго шукати в інтернеті, обираючи потрібний фільм, а потім очікувати, коли ж він нарешті завантажиться з повільних піратських сайтів. Тепер тисячі людей використовують Онлайн-кінотеатр ЛЕГАЛЬНО, щоб дивитися улюблені фільми і телепередачі. Це легко і доступно для абонентів ПАВУТИНА.

 

Опис медіаплеєрів читайте тут

 

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...