Інтерактивне телебачення + Інтернет + Кінотеатр

РАЗОМ ДЕШЕВШЕ

 Інтерактивне телебачення

 Якісне HDTV  кіно онлайн

 Підтримка SMART TV, планшет, телефон

 Оренда медіаплеєра iNeXT Android TV

 

Дозволь собі більше легального контенту!

 


Мінімальний SMART кіно

199 грн/міс

Оптимальний SMART TV

Перелелік телеканалів у пакеті

Швидкий Інтернет від мережі ПАВУТИНА, телебачення та кінотеатр від Megogo в одному пакеті. 

Дивіться ваші улюблені шоу і передачі: в підписку входить більше 100 популярних телеканалів, у тому числі фільмові інтерактивні канали MEGOGO без реклами. Кінотеатр-online: 8000+ фильмів.

TV  100 каналів**47 грн/міс
kino  8000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |   125 грн/міс


Фільмовий SMART

TV + HD + Кінотеатр

249 грн/міс

Передплати за 5 місяців
Отримай 30 днів у подарунок

Перелік каналів Оптимальний Smart+HD+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Отримайте доступ до колекції кращого кіно в Full HD. Наш партнер MEGOGO презентує сервіс інтерактивного телебачення: EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. д. PVR - Функція Personal Video Recorder (ТВ-запис). Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Також сервіс доступний для перегляду на телевізорах, мобільних телефонах, компьютерах та планшетах.

TV  138 каналів** |  97 грн/міс
kino  10000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |   125 грн/міс


Преміальний SMART

HD + Футбол + Кінотеатр 

341 грн/міс

Перелік телеканалів Преміальний Smart+HD+Футбол+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Колекція кращого кіно та премиальні телеканали. OLL.TV - сервіс інтерактивного телебачення: Сервіс "Футбол" (трансляції, моменти, архів матчів), EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. д. PVR - Функція Personal Video Recorder (ТВ-запис). Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Також сервіс доступний для перегляду на мобільних телефонах та планшетах.

TV  170 каналів**189 грн/міс
kino  10000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |  125 грн/міс


Фільмовий VIP-Гігабіт

SMART + HDTV + Кінотеатр

447 грн/міс

Передплати за 5 місяців
Отримай 30 днів у подарунок

Перелік каналів Оптимальний Smart+HD+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Для справжніх VIP!

Найшвидший Інтернет ГІГАБІТ та доступ до МАКСИМАЛЬНОЇ колекції кращого кіно в Full HD. Також наш партнер MEGOGO презентує сервіс інтерактивного телебачення: EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. д. PVR - Функція Personal Video Recorder (ТВ-запис). Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Також сервіс доступний для перегляду на телевізорах, мобільних телефонах, компьютерах та планшетах.

TV 180 каналів** | 197 грн/міс
kino 10000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  1000 Мбіт/с    |   223 грн/міс


 


Підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • "Стандартне підключення"  -    150 грн   85 грн.  або 1 грн. за умови передоплати за 4 місяці; 
  • "Гігабітне підключення" -   350 грн   250 грн.  або 85 грн. за умови передоплати за 5 місяців; 
  • "Оптоволоконне підключення" -  1799 грн. або 799 грн. за умови передоплати за 12 місяців. 

Ми зробимо будь-який звичайний телевізор SMARTом Android TV усього за 49 грн/міс.

Оренда мережевого медіаплеєра (можливість використовувати он-лайн сервіси і кінотеатри безкоштовно на своєму телевізорі MEGOGO.NET, OLL.TV, YouTube, Інтернет-телебачення IPTV / OTT і багато ін. )

Детальніше читайте тут

Призупинення послуги. Послуга надасть можливість тимчасового призупинення послуги ІНТЕРНЕТ. Протягом періоду дії послуги доступ до мережі Інтернет буде обмежений, плата за період дії послуги нараховуватися не буде. Максимальний термін дії послуги - 90 днів з дня призупинення.  Призупинення та активація послуги відбувається з Особистого кабінету абонента.  Вартість послуги - 10 грн./міс. з урахуванням ПДВ. 

HD Онлайн-Кінотеатр 

Бібліотека MEGOGO.NET містить в собі більш ніж 22 тисяч годин відео, це: 3500 повнометражних фільмів, 1800 мультфільмів, 850 серіалів, 200 телевізійних шоу та концертів. Крім того, каталог онлайн-кінотеатру регулярно поповнюється якісним відео-матеріалом, в тому числі - новинками.

"Pautina.TV" представлений ТОВ "ПАВУТИНА.НЕТ" - провайдер програмної послуги. Ліцензія провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 1164-п від 14.02.2013 р.).

Пакети послуг представлені спільно з MEGOGOTRINITY-TV, OLL.TV

* Цифрове кабельне телебачення "PAUTINA.TV" стартує с 01.05.2018, вартість 85 грн./міс.. Покриття мережі кабельного телебачення обмежене, доступність послуги уточнюйте у оператора.

** Кількість каналів актуально станом на 06.01.2018

Всі ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ.

Швидкість [Мбіт/с] - Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до різних інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, від навантаження магістральних каналів зв'язку різних операторів зв'язку, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента. Докладніше читайте у статті "Тестуємо швидкість".

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...