PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2021.06.19 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтерактивне телебачення + Інтернет + Кінотеатр

РАЗОМ ДЕШЕВШЕ

Android_T2V2.png

 Інтерактивне телебачення

 Якісне HDTV  кіно онлайн

 Підтримка SMART TV, планшет, телефон

 Оренда медіаплеєра iNeXT Android TV

 

Дозволь собі більше легального контенту!

 


Фільмовий Oll inclusive 2.0

 335 грн/міс   

ЗНИЖКА -11%

298 грн/міс на 6 місяців (для нових абонентів) 

Перелік телеканалів Преміальний Smart+HD+Футбол+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Колекція кращого кіно та преміальні телеканали. Наш партнер OLL.TV презентує в мережі ПАВУТИНА сервіс інтерактивного телебачення: канали пакету VIP TV1000 та National geographic, серіали HBO та Showtime у день світової прем'єри та багато іншого! Керуй ефіром з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру. Сервіс доступний для перегляду на мобільних телефонах та планшетах.

TV  189 каналів** | 109 99 грн/міс
kino  5000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с |  199 172 грн/міс


Фільмовий SMART HD Кінотеатр

298 грн/міс


Перелік каналів Оптимальний Smart+HD+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Отримайте доступ до колекції кращого кіно в Full HD. Наш партнер MEGOGO презентує сервіс інтерактивного телебачення + кіно: EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру. Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Сервіс доступний для перегляду на телевізорах, мобільних телефонах, компьютерах та планшетах.

TV  198 каналів** |  99 грн/міс
kino  5000+ фільмів + ip | 27 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с  | 199 172грн/міс


Фільмовий MEGOGO-VIP

HDTV + Футбол + Кінотеатр 

423 грн/міс   

ЗНИЖКА -15%

360 грн/міс на 12 місяців (для нових абонентів) 

 

Перелік каналів Оптимальний Smart+HD+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Для справжніх поціновувачів якісного контенту!

Якісний Інтернет та доступ до МАКСИМАЛЬНОЇ колекції кращого кіно в Full HD. Також наш партнер MEGOGO презентує сервіс інтерактивного телебачення: EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру. Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Сервіс доступний для перегляду на телевізорах, мобільних телефонах, компьютерах та планшетах. До пакету включений сервіс ФУТБОЛ та телеканал Discovery channel!

TV 238 каналів**197 161 грн/міс
kino

10000+ фільмів+ip |  27 грн/міс

pautina_internet  100 Мбіт/с | 199 172 грн/міс


Premium   Кінотеатр + ГІГАБІТ

 485 грн/міс   

ЗНИЖКА -20%

388 грн/міс на 12 місяців (для нових абонентів) 

Перелік телеканалів Преміальний Smart+HD+Футбол+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Супер-швидкий ГІГАБІТ Інтернет + Цифрове HD телебачення + КІНОТЕАТР
= найкращий вибір! 

Преміальний пакет Sweet.tv
Дивіться кіно, або телебачення! Ваші улюблені популярні телеканали, шоу і передачі: в пакет входить більше 250 популярних телеканалів з можливістью переглядати у запису. Включено тематичний пакет програм, фільмовий, футбольний, спортивний та телебачення високої чіткості зображення HDTV та підтримка SMART-TV. Даний пакет можна переглядати на телевізорах, телефонах, планшетах та комп`ютерах. 

TV  258 каналів**159 132 грн/міс
kino  10000+ фільмів+ip | 27 грн/міс
pautina_internet  1000 Мбіт/с  | 299  229 грн/міс


Підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • "Стандартне підключення  -  99 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 4 місяців обраного пакету послуг; 
  • "Гігабітне підключення -  199 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг; 
  • "Оптоволокно у квартиру -  499 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії

Ми зробимо будь-який звичайний телевізор SMARTом Android TV усього за 49 грн/міс.

Оренда мережевого медіаплеєра (можливість використовувати он-лайн сервіси і кінотеатри безкоштовно на своєму телевізорі MEGOGO.NET, OLL.TV, YouTube, Інтернет-телебачення IPTV / OTT і багато ін. )

Детальніше читайте тут

Призупинення послуги. Послуга надасть можливість тимчасового призупинення послуги ІНТЕРНЕТ. Протягом періоду дії послуги доступ до мережі Інтернет буде обмежений, плата за період дії послуги нараховуватися не буде. Максимальний термін дії послуги - 90 днів з дня призупинення.  Призупинення та активація послуги відбувається з Особистого кабінету абонента.  Вартість послуги - 10 грн./міс. з урахуванням ПДВ. 

Плата за з’єднання:  26 грн./міс.

Нараховується тільки у тих будинках, де внутрішньобудинкова розподільча мережа не належить оператору/провайдеру до тарифу додається щомісячна плата за організацію та підтримання з'єднання "останньої милі". Перелік таких будинків тут. 

HD Онлайн-Кінотеатр 

Бібліотека MEGOGO.NET містить в собі більш ніж 22 тисяч годин відео та AMEDIATEKA - це прем'єри кращих серіалів планети одночасно з усім світом, 3500 повнометражних фільмів, 1800 мультфільмів, 850 серіалів, 200 телевізійних шоу та концертів. Крім того, каталог онлайн-кінотеатру регулярно поповнюється якісним відео-матеріалом, в тому числі - новинками.

"Pautina.TV" представлений ТОВ "ПАВУТИНА.НЕТ" - провайдер програмної послуги. Ліцензія провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 1164-п від 14.02.2013 р.).

Пакети послуг представлені спільно з MEGOGOTRINITY-TV, OLL.TV

* Цифрове кабельне телебачення "PAUTINA.TV" стартує с 01.05.2018, вартість 99 грн./міс.. Покриття мережі кабельного телебачення обмежене, доступність послуги уточнюйте у оператора.

** Кількість каналів актуально станом на 01.11.2020

Всі ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ.

Швидкість [Мбіт/с] - Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до різних інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, від навантаження магістральних каналів зв'язку різних операторів зв'язку, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента. Докладніше читайте у статті "Тестуємо швидкість".

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...