PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 років, дн.
досвіду та стабільності!

Цифрове телебачення - це телебачення нового покоління з можливістю перегляду телевізійних програм на екрані комп'ютера, телевізора, планшета, телефону!


IPTV цифрове телебачення - це стандарт якості телебачення на найближчі десятиліття!

Основними перевагами цифрового телебачення є:

  • Відмінна якість зображення. Враження від перегляду HDTV фільмів Full-HD 1080i/p може перевершити враження від відвідування самого сучасного кінотеатру. По суті це ультрасучасний кінотеатр у вас вдома. 
  • Багатоканальний звук - Dolby Digital 5.1 Surround! Власники домашніх кінотеатрів по достоїнству оцінять якість об'ємного звуку при перегляді фільмів і передач.
  • Субтитри і звукові доріжки. Текстове і звуковий супровід телеканалу і відео можливо включити, виключити або змінити. Наприклад, слухати передачу англійською мовою, а субтитри дивитися російською
  • Управління ефіром! Якщо ви дивитеся трансляцію футбольного матчу, а в цей момент вам терміново потрібно відійти - просто поставте плеєр на «паузу» і поверніться до перегляду! Також можна перемотати назад будь-яку телепрограму прямо під час ефіру і розглянути кожен момент детально ще раз!
  • ТВ-запис. Втомилися від реклами? Ви можете переглядати кілька телевізійних каналів одночасно! Ви можете записувати кілька вподобаних телепередач або фільмів одночасно, а паралельно дивитися інший телеканал і це все лише одним натисненням на «Запис»!

  • Зручне меню електронного TV гіда. Дозволить Вам переглянути програму телепередач, в режимі реального часу бачити скільки вже пройшло і/або залишилося перегляду передачі.
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...