PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.05.30 років, дн.
досвіду та стабільності!

Забудовникам

Строительство, Интернет, Телевидение, ТелефонияІнтернет оператор «ПАВУТИНА» здійснює повний комплекс робіт з проектування та будівництва зовнішніх / внутрішніх комунікацій з можливістю розширення спектра надаваних послуг відповідно до потреб орендарів або мешканців. "ПАВУТИНА" здійснює будівництво волоконно-оптичної ліній зв'язку та підключає його до своєї оптоволоконної мережі. Це дозволить надати по одному кабелю послуги телефонії, передачі даних, доступу до Інтернет і кабельного телебачення, відеоспостереження і так далі. Для будь-якого типу об'єкта нерухомості розробляється і впроваджується проект індивідуально.

Будівництво телекомунікаційних систем для всіх видів нерухомості проводиться «під ключ». Для власників комерційної нерухомості ми готові запропонувати особливі партнерські умови на взаємовигідних умовах.

Також ми готові надати такі послуги для забудовників:

  • Проектування і будівництво слабкострумових каналів зв'язку;
  • Проектування і монтаж телекомунікації мереж;
  • Проектування і будівництво ввідної кабельної каналізації для підведення зовнішніх телекомунікаційних мереж.
  • Відеоспостереження. Популярно серед офісних і торгово-розважальних центрів, для житлових комплексов.Можно встановити спостереження за дитячими майданчиками, спостереження за об'єктами будівництва, у під'їздах, на парковці;
  • Інвестування в будівництво та управління телекомунікаційною інфраструктурою об'єктів;

 

Наша компанія володіє повним набором ліцензій та дозвільної документації:

  • Ліцензія TV-провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 00352-п від 14.02.2013 р.)
  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічого обслуговування та експлуатації телемереж на території м.Чернігів, с.Новосілки Києво-Святошинського району Київської області (реєстраційний номер ліцензії № 000796 , від 26.06.2017 року).
  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж на території м. Київа (реєстраційний номер ліцензії № 001100, від 26.11.2018 року).
  • Ліцензія на господарську діяльність у будівництві, пов’язаною із створенням об’єктів архітектури, за переліком робіт згідно з додатком Державної архітектурно-будівельної інспекції України (серія АЕ № 525340 від 25.11.2014 р.).
  • Ліцензія НКРЗ України на користування радіочастотним ресурсом України (реєстраційний номер ліцензії № 8948, від 25.04.2017 року).

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...