Про компанію "ПАВУТИНА" - Інтернет оператор

Перший абонент був підключений в Дарницькому районі м. Києва влітку 2004 року. Це була "домашня мережа". 

ТОВ "ПАВУТИНА. Нет" - зареєстровано 06.04.2007. З цього моменту ми об'єднали в собі кілька провайдерів Інтернет.

Сьогодні "ПАВУТИНА" ™ - це сучасна оптоволоконна мережа, яка об'єднує Ваш комп'ютер і комп'ютери Ваших сусідів і друзів в Києві, Київській обл., Чернігові. Інтернет оператор "ПАВУТИНА" пропонує підключитися до високошвидкісного ІНТЕРНЕТ (технології FTTB, FTTH, PON) і цифрового телебачення (технології IPTV, OTT).

Наша компанія володіє повним набором ліцензій на надання послуг:

  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Чернігів, с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської обл. (серія АЕ №183596, від 26.06.2017 р)
  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації  телекомунікаційних мереж на території м. Київа (серія АЕ № 286335 від 01.04.2014 р.).
  • Ліцензія НКРЗ України на користування  радіочастотним ресурсом України (серія АД № 032679 від 25.04.2017 р.).
  • Ліцензія  на господарську діяльність у будівництві, пов’язаною із створенням об’єктів архітектури, за переліком робіт згідно з додатком Державної архітектурно-будівельної інспекції України (серія АЕ № 525340 від 25.11.2014 р.).
  • Ліцензія (технологія IPTV) провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 00352-п від 14.02.2013 р.).

На сьогоднішній день ІНТЕРНЕТ ОПЕРАТОР "ПАВУТИНА" - це мультисервісна мережа, що стабільно розвивається.

"ПАВУТИНА" тм це окремий Гігабітний канал в кожен будинок від нашого центрального вузла зв'язку. При побудові магістральних каналів компанія використовує надлишковий швидкісне сполучення - 10-гігабіт Ethernet. Центральним та основним обладнанням нашої компанії є лідер мережевих та Інтернет рішень - Cisco Systems. Все обладнання, яке використовується для розгортання мережі "Павутина" і надання послуг, сертифіковане зігдно до умов чинного законодавства України.


Інтернет-провайдер Павутина - патріот своєї країни, ми  підтримуємо Українську армію та надаємо нашим захисникам як моральну, так і матеріальную допомогу!

          

 

ТОВ «Павутина. NET» прийнято до складу Інтернет Асоціації України (ІнАУ)  та є учасником Української мережі Обміну Трафіком

http://www.inau.org.ua

  Інтернет Асоціація України (ІнАУ)     gramota.jpg


 

Нагорода від Національного бізнес-рейтингу http://www.nbr.com.ua/

Медаль «Лідер галузі» - надається суб'єктам господарської діяльності-лідерам економіки, які вносять значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують передові технології і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави.

PAUTINA UA    


 

Нагорода від Національного бізнес-рейтингу http://businessukraine.net/ 

СТАТУС-​​НАГОРОДА «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2013»

Спеціальна нагорода Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих». Вручається виключно підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування. почесний статус «Підприємство року» може служити наріжним каменем рекламної кампанії, інформаційним приводом для медіа-кампанії, стимулом для колективу і вагомим аргументом при участі в тендерах і вирішенні спірних питань.

    


 

Павутина.net не байдужа до нашого підростаючого покоління. Ми робимо свій внесок у розвиток інформаційних технологій в освітніх установах Голосіївського району м Києва.


 

"ПАВУТИНА"™ - зареєстрована торгова марка, що належить ТОВ "ПАВУТИНА. Нет"

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...