2019.09.21 років, днів досвіду та стабільності!

Обладнання для оптичного з'єднання

Опис і ціни обладнання:

Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Налаштування обладнання та доставка вже включені у вартість.


Медіаконвертер Step4Net

MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20

Медіаконвертер Step4Net

750 грн.

Оренда - 29 грн./міс

подарунок

Повертаємо 400 грн на баланс!

Медіаконвертер Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20 призначений для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Цей медіаконвертер забезпечує передачу інформації на відстань до 20 кілометрів. У порівнянні з іншими, даний пристрій має компактний корпус, що є досить гарною перевагою для деяких застосувань.

Гарантія: 12 міс.

Замовити медіаконвертер Step4Net 

 

Медіаконвертер RCI 300S-G

1-mediakonverter-rci-300s-g-500x500.jpg

790 грн.

Оренда - 100 грн./міс

Медіаконвертер RCI 300S-G  призначений для перетворення електричних сигналів 10/100/1000 BASE-T Ethernet в світлові стандарта 1000 BASE-FX. Оснащенний додатковим слотом для SFP модуля. RCI 300S-G підтримує режим роботи одночасної передачі та отримання сигналів (технологія WDM - wavelength-division multiplexing).

  • Ethernet 10/100 / 1000Base-T (RJ45) - 1 шт.
  • 1000Base-FX (SC-конектор) - 1 шт.
  • слот SFP - 1 шт.
  • підтримка WDM

Гарантія: 12 міс.

Замовити медіаконвертер RCI 300S-G


Термінал ONU ISCOM HT803-1GE

ISCOM-HT803-ISCOM-HT803-1GE

580 грн.

Оренда - 29 грн./міс

подарунок

Повертаємо 300 грн на баланс!

Термінал ONU ISCOM HT803-1GE це клієнтський GPON ONU пристрій в пластиковому корпусі, який призначений для установки в приміщенні користувача з підключенням на швидкості 1 Гбіт / сек. Устаткування має 1 фіксований одноволоконний порт GPON і 1 порт 10/100/1000 Base-T LAN з функціями L2 комутатора. Підтримується VLAN, QoS, ACL, Loopback Detection, MVR, IGMP Snooping, віддалене управління по TelnetSNMP.

ISCOM HT803-1GE може використовуватися для надання доступу в Інтернет, сервісів IPTV і підключення VoIP-телефонів.

Гарантія: 12 міс. 

Замовити термінал ONU ISCOM


Модуль FoxGate SFP 1Gbps

 

sfp модуль

480 грн.

Трансівери FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC та FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм та забезпечують передачу данних на відстані 10, 20, 40, 80, 120, 140 км. Трансівери обладанані 1 оптичним портом з роз'ємом SC та допускають «гарячу» заміну та установку. 

Область застосування: 

  • Gigabit Ethernet 1000Base;
  • високошвидкісний канал I/O для файл-серверу, мережевого адаптеру.

Особливості: 

  • «Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.
  • Відповідність рекомендаіям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
  • SC раз'єм.

 

Гарантія: 12 міс.

Замовити модуль FoxGate


Оптичний патчкорд SC-SC Cor-X

Оптический патч-корд

150 грн.

Патчкорд SC-SC Cor-X (3 м) представляє собою симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, окінцеваний з двох сторін коннекторами SC.

  • Тип: SC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex
  • Довжина патчкорда,м: 3м
  • Внесені втрати, дБ: ≤0.20
  • Максимальні внесені втрати, дБ: ≤0.20
  • Відтворюваність, дБ: ≤0.10
  • Замінність, дБ: ≤0.20
  • Зворотне відображення, дБ: ≤-45; ≤-50; ≤-60
  • Тип і діаметр волокна: Corning SMF-28, 9/125мкм
  • Робоча температура, °С: -40 ÷ +70
  • Температура зберігання, °С: -40 ÷ +85
  • Довговічність: більше 1000 разів
  • Стандарт: Telcordia GR—326

Допомога у виборі по телефону     +38 (044) 333-44-55 


Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте за телефонами +38 (044) 303 90 11; +38 (093) 170 01 51.


IP-телефон
Grandstream GXP1400

GXP1400

IP-телефон
Cisco SB SPA302D-G7

SPA302D

IP-телефон
Grandstream GXP1105

GXP1105

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте по телефонам +38 (044) 303 90 11

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...