Обладнання для оптичного з'єднання

Опис і ціни обладнання:

Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Налаштування обладнання та доставка вже включені у вартість.


Медіаконвертер Step4Net

MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20

Медіаконвертер Step4Net

750 грн.

Оренда - 29 грн./міс

подарунок

Повертаємо 400 грн на баланс!

Медіаконвертер Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20 призначений для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Цей медіаконвертер забезпечує передачу інформації на відстань до 20 кілометрів. У порівнянні з іншими, даний пристрій має компактний корпус, що є досить гарною перевагою для деяких застосувань.

Гарантія: 12 міс.

Замовити медіаконвертер Step4Net 


Термінал ONU ISCOM HT803-1GE

ISCOM-HT803-ISCOM-HT803-1GE

870 грн.

Оренда - 29 грн./міс

подарунок

Повертаємо 400 грн на баланс!

Термінал ONU ISCOM HT803-1GE це клієнтський GPON ONU пристрій в пластиковому корпусі, який призначений для установки в приміщенні користувача з підключенням на швидкості 1 Гбіт / сек. Устаткування має 1 фіксований одноволоконний порт GPON і 1 порт 10/100/1000 Base-T LAN з функціями L2 комутатора. Підтримується VLAN, QoS, ACL, Loopback Detection, MVR, IGMP Snooping, віддалене управління по TelnetSNMP.

ISCOM HT803-1GE може використовуватися для надання доступу в Інтернет, сервісів IPTV і підключення VoIP-телефонів.

Гарантія: 12 міс. 

Замовити термінал ONU ISCOM


Модуль FoxGate

DWDM MultiRate XFP

 

Модуль DWDM_MultiRate

480 грн.

FoxGate  XFPd-DWDM-2SM-XX-YYLC- це одномодові трансивери, які забезпечують передачу даних по дуплексним оптичним лініям зв'язку на швидкості від 9.95Gbps до 11.1Gbps. Трансивери підтримують функцію «гарячої заміни» і DDM.

Область застосування: SONET OC-192IR-2; SDH STM S-64.2b; SONET OC-192IR-3; SDH STM S-64.2b; 10GBASE-ER/EW 10G Ethernet; 10G Fiber Channel.

Особливості: відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA); живлення + 3.3/5 В; «гаряча» заміна; дозволяє організовувати двостороннє з'єднання на швидкості від 9.95Gb до 11.1Gb; можливість передачі на відстань 40 і 80 км; DFB лазер, який не потребує додаткового охолодження; може бути вибрано 44 канали з діапазону довжин хвиль 1528.77-1563.86 нм; дуплексний LC конектор; модуль відповідає вимогам IEC 60825-1 і IEC 60825-2.

Гарантія: 12 міс.

Замовити модуль FoxGate


Оптичний патчкорд SC-SC Cor-X

Оптический патч-корд

150 грн.

Патчкорд SC-SC Cor-X (3 м) представляє собою симплексний або дуплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, окінцеваний з двох сторін коннекторами SC.

  • Тип: SC/UPC - SC/UPC, SM, Simplex
  • Довжина патчкорда,м: 3м
  • Внесені втрати, дБ: ≤0.20
  • Максимальні внесені втрати, дБ: ≤0.20
  • Відтворюваність, дБ: ≤0.10
  • Замінність, дБ: ≤0.20
  • Зворотне відображення, дБ: ≤-45; ≤-50; ≤-60
  • Тип і діаметр волокна: Corning SMF-28, 9/125мкм
  • Робоча температура, °С: -40 ÷ +70
  • Температура зберігання, °С: -40 ÷ +85
  • Довговічність: більше 1000 разів
  • Стандарт: Telcordia GR—326

Допомога у виборі по телефону     +38 (044) 333-44-55 


Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте за телефонами +38 (044) 303 90 11; +38 (093) 170 01 51.


IP-телефон
Grandstream GXP1400

GXP1400

IP-телефон
Cisco SB SPA302D-G7

SPA302D

IP-телефон
Grandstream GXP1105

GXP1105

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте по телефонам +38 (044) 303 90 11

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...