PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.25 років, дн.
досвіду та стабільності!

 


                                                    sweettv-logo.png

Телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV

Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV - це більше 150 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Підбірка каналів в HD-якості. Більш того один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 4-х пристроїв


Інтернет + Телебачення = РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!

БАЗОВИЙ + HD
 
Каналів
167
HD каналів
15
Фільмів
3000
TV-абонплата
129 грн/міс
Перелік телеканалів
 
Premium + HD
  
Каналів
233
HD каналів
20
Фільмів
5000
TV-абонплата
169 грн/міс
Перелік телеканалів
 
МАКСИМУМ + HD
   
Каналів
260
HD каналів
50
Фільмів
10000
TV-абонплата
249 грн/міс
Перелік телеканалів
 

 

НА БУДЬ-ЯКОМУ ПРИСТРОЇ

НА ЛЮБОМ УСТРОЙСТВЕ

10 000 фільмів

150 каналів

Перемотка ефіру


image_2024-02-07_14-06-55.png

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте, активуйте необхідний тариф в особистому кабінеті мережі "ПАВУТИНА" і введіть код активації, який відображається на екрані пристрою

 Детальніше


Медіаплеєр

Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки — Ви можете придбати її у нас, або взяти в оренду.

iNeXT-4K

843825_middle.jpg

КОМП'ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найрейтинговіші канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Детальніше


ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market і проводьте час з захоплюючим контентом!

Детальніше
Trinity TV на Android планшете

image 2321.png

ANDROID СМАРТФОН

Сама чудова властивість TRINITY-TV — телебачення в кишені! І не тільки ТБ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті — досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Детальніше

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...