PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет і HD Телебачення у ЖК «7'я»

7'я.png

ЖК "7'я" - жилий комплекс , розташований в селищі Щасливе Київської області, за адресами: провулок Надї 1, 3, 5, провулок Ювілейний 2, 4, 4А, вулиця Л. Українки, 2а.

Абонплата
 299 грн/міс
Замовити
Абонплата 
349 грн/міс
Замовити
Абонплата 
399 грн/міс 
Замовити

Тарифи діють з 01.12.22 р. 


АКЦІЙНЕ підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Підключення звитою парою UTP5e -  499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • Оптоволокно у квартиру GPON -  1499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • У разі переїзду існуючого абонента на іншу адресу або заміни технології підключення (за умови технічної можливості) — діє знижка 50% на підключення по обраній технології.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

 

Хочете мати гігабітний Інтернет у своєму будинку? Тоді обирайте компанію "Павутина", що надає надійні послуги Інтернету. Забезпечте швидкий та безперебійний Інтернет у своєму будинку та насолоджуйтесь високою якістю підключення від нашої компанії.
Ми пропонуємо інтернет для дому з різними швидкістю та ціновими пропозиціями, які задовольнять потреби будь-якого користувача. Наша мережа підтримує гігабітний Інтернет, що забезпечує максимальну швидкість та надійність з'єднання.
Зверніться до нас сьогодні та дізнайтеся більше про наші пакети послуг Інтернету, які ми надаємо для мешканців ЖК "7'я". Наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний варіант, щоб забезпечити високу швидкість та стабільне з'єднання. Насолоджуйтеся швидкістю та якістю Інтернету від компанії "Павутина" у своєму будинку вже сьогодні!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...