PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2023.06.05 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет у ЖК "Альтер-его"

Інтернет у ЖК Alter Ego

 

ЖК "Альтер-его" - це комфортний та затишний житловий комплекс, що розмістився у Печерському районі м.Києва за адресою Лабораторний провулок, 7

 

ЖК Alter Ego – це європейський підхід до організації життєвого простору сучасної людини, яка цінує свій час, комфорт і всі переваги життя в мегаполісі.
ЖК Alter Ego – це два 24-поверхових будинки, з'єднані між собою просторою дворівневою вхідною групою. У підземній частині комплексу розміститься паркінг на 196 паркомісць, а на облаштованій території заплановані дитячі майданчики і зони відпочинку.

 

Рекомендовані тарифи для ЖК "Alter Ego"

Абонплата
 239  139 грн/міс
Замовити
Абонплата
 299  199 грн/міс
Замовити
Абонплата 
 399  219 грн/міс 
Замовити

Тарифи діють з 28.03.2023 року.

Вартість підключення тарифного плану PRO Запас:
- 299 гривень по технології Ethernet;
- 499 гривень по технології оптичний інтернет GPON.

Акція з 28.03.23 до 01.06.23 Умови акціїних тарифних планів:

  • Термін дії акційного тарифу - 5 місяців з моменту підключення. Після завершення акційного періоду абонент зможе вибрати будь-який не акційний тариф, який буде на сайті pautina.ua
  • Підключити акційний тариф можуть лише нові абоненти фізичні особи у багатоповерхових будинках. 
  • Умови Акції не розповсюджуються на адреси підключення, де протягом останніх 4-х календарних місяців надавались послуги від Мережі Павутина.

Підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • "Підключення звитою парою UTP5e" -  299 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
  • "Оптоволокно у квартиру GPON" -  499 грн.  або 1 грн. за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг.   
* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.


Надійний та швидкий Інтернет - це необхідна умова для комфортного життя в сучасному світі. Як мешканець житлового комплексу "Alter Ego", ви можете насолоджуватися безліччю можливостей Інтернету завдяки нашим послугам.
Наші пакети послуг надають вам можливість вибрати те, що вам потрібно. Чи потрібен вам швидкий Інтернет для роботи з дому, або ви шукаєте можливість без перебоїв спілкуватися з друзями та родиною? Ми маємо рішення для вас. Наші послуги забезпечують високу швидкість передачі даних та стабільну роботу Інтернету.
Ми знаємо, як важливо мати доступ до Інтернету в будь-який час та в будь-якому місці. Тому ми пропонуємо послугу мобільного Інтернету, яка дозволяє вам залишатися на зв'язку завжди та скрізь.
Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати детальну інформацію про наші послуги та пакети. Наші кваліфіковані фахівці з радістю допоможуть вам вибрати оптимальний варіант для вашого життя в ЖК "Alter Ego". Насолоджуйтесь швидкістю та надійністю Інтернету разом з нами!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...