PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет у ЖК "Артеміда"

Інтернет у ЖК Артеміда

 

ЖК "Артеміда" - житловий комплекс бізнес-класу, який розташований у Дніпровському районі м.Києва за адресами Дарницький бульвар,8Б та Дарницький бульвар,8В

Житловий комплекс бізнес-класу «Артеміда» являє собою два монолітних будинки на 10 і 25 поверхів, з'єднаних спільною основою. Комплекс знаходиться в Києві, недалеко від парку Перемоги, за адресою: бул. Дарницький, 8б, 8в.

Інфраструктура в районі розташування будинку розвинена добре. Тут є дошкільні та шкільні навчальні заклади, відділення банків, супермаркет «Фора», аптеки, медичні центри та поліклініки, авто-сервіси, автозаправки та інші об'єкти соціально-культурного значення.

Рекомендовані тарифи для ЖК "Артеміда"

Абонплата
 299 грн/міс
Замовити
Абонплата 
349 грн/міс
Замовити
Абонплата 
399 грн/міс 
Замовити

Тарифи діють з 01.12.22 р. 


АКЦІЙНЕ підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Підключення звитою парою UTP5e -  499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • Оптоволокно у квартиру GPON -  1499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • У разі переїзду існуючого абонента на іншу адресу або заміни технології підключення (за умови технічної можливості) — діє знижка 50% на підключення по обраній технології.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

 Хочете мати гігабітний Інтернет у своєму будинку? Тоді обирайте компанію "Павутина", що надає надійні послуги Інтернету. Забезпечте швидкий та безперебійний Інтернет у своєму будинку та насолоджуйтесь високою якістю підключення від нашої компанії.
Ми пропонуємо інтернет для дому з різними швидкістю та ціновими пропозиціями, які задовольнять потреби будь-якого користувача. Наша мережа підтримує гігабітний Інтернет, що забезпечує максимальну швидкість та надійність з'єднання.
Зверніться до нас сьогодні та дізнайтеся більше про наші пакети послуг Інтернету, які ми надаємо для мешканців ЖК "Артеміда". Наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний варіант, щоб забезпечити високу швидкість та стабільне з'єднання. Насолоджуйтеся швидкістю та якістю Інтернету від компанії "Павутина" у своєму будинку вже сьогодні!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...