PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.25 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет у ЖК "Аристократ"

Інтернет у ЖК Аристократ

 

ЖК "Аристократ" - це комфортний та затишний житловий комплекс, що розмістився у Печерському районі м.Києва за адресою вул. Євгена Коновальця (Щорса), 34

 

ЖК "Аристократ"  – це 24-поверховий, 2-секційний монолітно-каркасний будинок з цегляним заповненням, навісними фасадами і найсучаснішими ліфтовими системами дозволить Вам відчути беззаперечний комфорт і затишок прямо в центрі столиці.
ЖК "Аристократ" має власний місткий паркінг, освітлену прибудинкову територію з дитячими майданчиками та зеленими зонами, що робить його унікальним серед елітних житлових комплексів центру міста."

Рекомендовані тарифи для ЖК "Аристократ"

Абонплата
 239 грн/міс
Тимчасово недоступний
Абонплата 
309 грн/міс
Замовити
Абонплата 
399 грн/міс 
Замовити

АКЦІЙНЕ підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Підключення звитою парою UTP5e -  299 грн або 1 грн за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
  • Оптоволокно у квартиру GPON -  499 грн або 1 грн за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
  • У разі переїзду існуючого абонента на іншу адресу (за умови технічної можливості підключення) — діє знижка 50% на підключення по будь-якій технології.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

 Зважаючи на те, що ЖК "Аристократ" має репутацію сучасного та інноваційного житлового комплексу, ми пропонуємо вам зручний та швидкий Інтернет, який ви зможете використовувати в будь-який час. Наші послуги Інтернету забезпечують стабільний та безперебійний доступ до всесвітньої павутини, яка є основою сучасного способу життя.
Ми розуміємо, наскільки важливо мати безліччю можливостей у сучасному світі, тому наші пакети послуг Інтернету розроблені таким чином, щоб задовольняти потреби кожного мешканця. Незалежно від того, чи ви шукаєте швидкий Інтернет для роботи з дому, або просто хочете насолодитися розвагами - ми маємо для вас відповідний пакет.
Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги Інтернету та пакети, які ми пропонуємо для мешканців ЖК "Аристократ". Наші кваліфіковані фахівці готові допомогти вам вибрати оптимальний варіант, який буде відповідати вашим потребам та бажанням. Насолоджуйтеся швидкістю та якістю інтернету разом з Павутиною!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...