PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.05.30 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет у ЖК "Власна Квартира"

Інтернет у ЖК Власна Квартира

ЖК "Власна Квартира" - сучасний житловий комплекс, який розташований у Голосіївському районі м.Києва за адресами вул. Академіка Вільямса, 8двул. Академіка
Вільямса, 8є, вул. Академіка Вільямса, 6б та Сергія Колоса, 1б

ЖК «Власна Квартира» — це сучасний житловий будинок клубного типу, який будується за індивідуальним проектом з оригінальним архітектурним рішенням, продуманими плануваннями, якісними будівельними та оздоблювальними матеріалами.

ЖК «Власна Квартира» знаходиться в Голосіївському районі столиці — тихому місці без швидкісних трас, але в той же час з розвиненою інфраструктурою.

Рекомендовані тарифи для ЖК "Власна Квартира"

Резервна лінія
Керуй витратами!
іконки для павутини збільшені_Монтажная область 1 копия 8.png
Швидкість [Мбіт/с]*
100
Абонплата
9 грн/день
Замовити
Абонплата
 239  99 грн/міс
Замовити
Абонплата 
 309  149 грн/міс
Замовити
Абонплата 
 399  199 грн/міс 
Замовити

ЛІТНІ ЗНИЖКИ діють з 27.05.24
Умови акційних тарифних планів:

  • Термін дії акційного тарифу - 2 місяці з моменту підключення. Після завершення акційного періоду абонент зможе вибрати будь-який не акційний тариф, який буде на сайті pautina.ua.
  • Підключити акційний тариф можуть лише нові абоненти фізичні особи у багатоповерхових будинках. 
  • Умови Акції не розповсюджуються на адреси підключення, де протягом останніх 4-х календарних місяців надавались послуги від Мережі Павутина.

АКЦІЙНЕ підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Підключення звитою парою UTP5e -  299 грн або 1 грн за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
  • Оптоволокно у квартиру GPON -  499 грн або 1 грн за умови передоплати за 6 місяців обраного пакету послуг. 
  • У разі переїзду існуючого абонента на іншу адресу (за умови технічної можливості підключення) — діє знижка 50% на підключення по будь-якій технології.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

 Отримайте швидкий та якісний інтернет від провайдера "ПАВУТИНА" у ЖК "Власна Квартира". Ми пропонуємо надійні послуги Інтернету та телебачення для мешканців ЖК "Власна Квартира" з різними пакетами послуг та ціновими пропозиціями.
Наш Інтернет має високу швидкість та стабільність з'єднання, що забезпечує комфортний перегляд відео та безперебійну роботу з Інтернетом. Крім того, ми пропонуємо широкий вибір телеканалів в нашому пакеті телебачення, щоб задовольнити інтереси кожного нашого клієнта.
Зверніться до нас сьогодні та отримайте доступ до швидкого та якісного Інтернету від провайдера "ПАВУТИНА" та нашого пакету телебачення для вашого дому. Наші фахівці з радістю допоможуть вам вибрати найкращий варіант для вашої сім'ї. Насолоджуйтеся швидким та якісним Інтернетом та телебаченням вже сьогодні!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...