PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 років, дн.
досвіду та стабільності!

shelter.jpg

Ми підключаємо підвали та бомбосховища до мережі Інтернет!

Мережа "Павутина" займається підключенням важливих об'єктів до мережі Інтернет.
Наразі ми підключаємо підвали, бомбосховища та інші укриття до БЕЗКОШТОВНОГО інтернету - нам важливо забезпечити зв'язком кожного, кто зараз потребує цього.

Кожен може допомогти нам зараз

⇒ Просто поповнюйте свої особисті рахунки, навіть якщо у вас достатній баланс або ви поїхали за місто, якщо ви маєте таку можливість - цим ви допомогаєте нашим фахівцям, які зараз підтримують мережу, будують інтернет у бомбосховища, підвали та роблять усе, щоб мережа працювала.
Наразі ми направляємо усі кошти на забезпечення зв'язку та зарплати нашим співробітникам, які працюють 24/7 заради працездатності мережі.

⇒ Якщо Ви не є нашим користувачем, але хочете підтримати нас зараз то ви можете просто поповнити спеціальний рахунок - усі кошти йдуть виключно на підтримку та обладнання для критично важливих зараз об'єктів (сховища, укриття, підвали)


Якщо у вашому будинку є бомбосховище або укриття - зателефонуйте нам за телефоном +38 (044) 333-44-55 або напишіть запит на пошту shelter@pautina.ua - ми обов'язково розглянемо технічну можливість. Обов'язково вказуйте повну адресу та контактний телефон для зв'язку.

Разом переможемо!
Слава Україні!

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...