PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.04.21 років, дн.
досвіду та стабільності!

1april.png

Акція діє лише 48 годин, до 02.04.2021 року.

Гігабіт VIP зі знижкою у 40%
ГІГАБІТНА швидкість та весь спектр додаткових послуг!
pautina_internet
Швидкість [Мбіт/с]
1000
Абонплата 
299  179 грн/міс 
Замовити
ГІГАБІТ + TV зі знижкою у 47%
Максимум швидкості та телебачення у HD якості!
pautina_internet
Швидкість [Мбіт/с]
1000
Premium пакет: HD-канали, Футбол, Кіно, Мода, Мультфільми.
 
Абонплата
379  200 грн/міс 
Замовити

Акція діє лише для нових абонентів терміном на 6 місяці.

Чому безкоштовного інтернету не буває?

        Для надання якісних послуг провайдер повивен постійно пітримувати мережу, модернізувати своє обладнання, тримати штат співробітників, які пітримують мережу та обслуговують абонентів. Вартість якісних міжнародних інтернет-каналів - запорука швидкого інтернету у вас вдома. Усе це коштує грошей. Коли Ви бачите, що провайдер надає послуги за 9 або 40 гривень, навіть якщо це акція на обмежений час, варто задуматись - а яка якість мережі цього провайдера? Оскільки нове обладнання, особливо з підтримкою гігабітного з'єднання коштує грошей. Так, це дуже чудова пропозіція - думає більшість людей, але безкоштовний чи дуже дешевий сир бувує лише у мишоловці.
        Якісне обладання для підтримки мережі - це запорука безперебійного сервісу та надійності інтернет з'єднання. Досвідчена технічна підтримка та обслуговуючий персонал буде швидко реагувати на кожні запити абонента, на кожну несправніть у мережі та робити все, щоб ви були задоволені. Чи може якісний сервіс коштувати 9 гривень? Ми вважаємо, що ні.
        Саме тому, інтернет-провайдер "ПАВУТИНА" не пропонує вам безкоштовних послуг. Ми цінуємо кожного нашого абонента і надаємо якість та надійність для кожного. Постійно модернізуємо обладання, проводимо обновлення програмного забезпечення на вже існуючому обладанні у нічний час - коли навантаження на мережу найменьше, таким чином ви навіть не помічаєте тимчасової відсутності з'єднання при модернізації, а ми можемо покращувати сервіс.
        Обирай надійного та стабільного провайдера "ПАВУТИНА" - ми з вами вже 14 років!

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...