PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.05.30 років, дн.
досвіду та стабільності!

Налаштування додатку "Ott player"

При першому запуску віджета, потрібно ввести ім'я пристрою, для подальшої його ідентифікації на сайті. Ім'я вводиться тільки один раз. Надалі ім'я пристрою можна змінити на сайті.

Переходимо на сайт www.ottplayer.es і проходимо стандартну реєстрацію. Примітка: не обов'язково через телевізор, можна стандартно через ноутбук, планшет, телефон.

Після реєстрації заходимо на сторінку управління плейлистами: вводимо адрес плейлиста, назву і зберігаємо натисканням "Завантажити". Ставимо АВТООНОВЛЕННЯ плейлиста кожні 30 хв.

Після запуску віджета заходимо в налаштування.

Необхідно заповнити ім'я користувача і пароль. Реєстраційні дані повністю збігаються з використовуваними Вами даними, для входу на сайт ottplayer.es Тут можна також налаштувати додаткові опції. Зміна кожної опції завершуємо натискання OK на пульті. Для збереження полів, таких як логін і пароль, вибираємо стрілками кнопку OK на екранній клавіатурі і натискаємо OK на пульті. Якщо після змін будь-якого пункту натиснути Back на пульті, зміни для обраного пункту не збережуться.
Після змін всіх необхідних налаштувань натискаємо червону кнопку пульта, для збереження змін. Якщо натиснути Back - всі зміни будуть втрачені.

Якщо всі дані вірні, при збереженні налаштувань відбудеться автоматичне підключення до порталу ottplayer.es, і реєстрація нового пристрою. Воно буде доступно в списку ваших пристроїв на сайті. Для цього Вам необхідно додати в налаштуваннях плейлиста на сайті новий пристрій. Після того як на сайті ottplayer.es буде виконана прив'язка плейлиста до нового пристрою, можна, не перезапуску віджет, оновити дані, натиснувши червону кнопку пульта. Далі - здійснюємо навігацію по меню до вибраного каналу і насолоджуємося переглядом.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...