PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.05.30 років, дн.
досвіду та стабільності!

 

Pautina TV

Оновлений додаток Pautina.TV 2.0
Дивись телебачення у будь-який час та будь-де!

 

 

Дивіться ваші улюблені популярні телеканали, шоу та передачі на будь-яких пристроях: Телевізор, Комп'ютер, Телефон, Планшет, SMART-TV.

App Store PAUTINA.TV Google Play PAUTINA  

    


Шановні абоненти!
Починаючи з 15 грудня 2021 року відбуваються зміни у наданні послуг телебачення через додаток Pautina.TV

1. Головна новина - оновлений додаток Pautina.TV 2.0, який вже доступний для Android, iOS, SmartTV та можливий перегляд online у браузері на вашому ПК.
Переваги нового додатку:
* Перегляд телеканалів у HD якості.
* Кіно на TV - більше немає потреби довго шукати на якому телеканалі подивитись цікавий фільм, ми зробили це за тебе. Просто переходь у категорію та обирай фільм.
* Дивись у будь-який час та будь-де.
* Переглядай улюблені телепередачі у записі.
* Користуйся функцією керування перегляду - можливість поставити на паузу, перемотувати і починати перегляд з початку в режимі реального часу.
* Програма телепередач вже у додатку - інформація про поточні, минулі та майбутні телепрограми.

2. При першому запуску додатку необхідно активувати його за допомогою спеціального коду (код змінюється при оновленні сторінки чи закритті).
Він доступний у особистому кабінеті my.pautina.ua у розділі Телебачення->Pautina.TV 2.0
Також там ви зможете керувати підключеними пристроями (максимальна кількість пристроїв - 5, одначасне користування можливе лише 3).

pautinatv1.png

3. На даний момент для Android пристроїв вже є додаток Pautina.TV 2.0 у магазині Google Play, а для iOS або SmartTV не на Android - шукайте додаток нашого партнера OmegaTV у магазині додатків та активуйте за допомогою коду з особистого кабінету my.pautina.ua
Важливо для AndroidTV: Якщо додаток не знаходить у покушу, то можна перейти за посиланням у Google Play через комп'ютер, пройти авторизацію використовуючи Google аккаунт, який встановлено на вашому TV, натиснути на встановлення та обрати пристрій. Додаток буде встановлено через деякий час автоматично.

pauinatv2.png
Важливо для Android телефонів: Якщо додаток не знаходить у покушу - знайдіть старий додаток Pautina.TV на натисніть на зелений напис, де вказаний розробник.
pautinatv3.png

4. Кількість телеканалів у новому додатку не зменшується, а у деяких випадках їх стане навіть більше.
5. Телеканали Футбол 1 та Футбол 2 недоступні у новому додатку та прибрані з усіх тарифних планів із сервісом Pautina.TV у зв'язку з рішенням правовласника.
Ви можете замовити тариф Інтернет+ТБ Oll inclusive Xtra Sport 3.0 з нашим партнером Oll.TV - у даному тарифі є телеканали Футбол.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...