PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2022.08.10 років, дн.
досвіду та стабільності!

VoIP-шлюз Grandstream HandyTone 701

701Grandstream HandyTone 701 - це потужний аналоговий телефонний адаптер ( АТА ) наступного покоління, що працює по IP-протоколу, який підійде як міському користувачеві, так і комівояжеру.

Його ультракомпактний розмір, чудову якість звуку, багата функціональність, надійний захист, відмінна керованість і авторезервуванням, а також неперевершена доступність за ціною дозволяють операторам зв'язку надавати високоякісні послуги IP-аудіотелефоніі по надзвичайно конкурентоспроможною ціною.

HT701 є ідеальним однопортовим аналоговим телефонним адаптером для широкомасштабного запуску комерційних послуг з IP-телефонії.

Базується на стандарті SIP і сумісний з більшістю пристроїв і програмних продуктів сторонніх виробників, які підтримують протокол SIP.

Адаптер обладнаний одним телефонним портом FXS, одним мережевим портом 10 / 100 Мбіт / с, світлодіодними індикаторами «живлення», «Інтернет», «з'єднання/активність» і «телефон»

Функції:

Відображення або блокування номера абонента, повідомлення про виклик, що надійшов в стані розмови, переведення дзвінка за допомогою кнопки Flash, сліпий переклад дзвінка, супроводжуваний переклад дзвінка, переадресація, утримання, заборона вхідних дзвінків, тристороння конференцзв'язок.

Додаткові можливості:

Протокол SIPv2 (RFC 3261) Кодеки G.711 Annex I/II, G.723.1, G.729A/B, G.726, iLBC, динамічний буфер коливань затримки, ехокомпенсація Підтримка факсів G.711, Fax Pass-through, T.38 Fax relay 

Роз'єми:
1 x LAN 10/100Base-TX (RJ-45), 1 x FXS (RJ-11)
 
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...