PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 років, дн.
досвіду та стабільності!

GPON Інтернет та Телебачення у ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» (Поділ Плаза)

38141.jpg

Житловий квартал бізнес-класу «PODIL PLAZA & RESIDENCE» (Поділ Плаза) розташований на вулиці Глибочицька у центрі Києва на Подолі.

Підключай ГІГАБІТНИЙ Інтернет та Телебачення за новою технологією "оптика в квартиру GPON". GPON - це нова преміальна високошвидкісна та найдійна технологія.

вул. Глибочицька, 73, 73-77

Тарифи на фіксований домашній Інтернет
Ethernet та GPON - працює без світла!

Абонплата
 299 грн/міс
Замовити
Абонплата 
349 грн/міс
Замовити
Абонплата 
399 грн/міс 
Замовити

Тарифи діють з 01.12.22 р. 


АКЦІЙНЕ підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Підключення звитою парою UTP5e -  499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • Оптоволокно у квартиру GPON -  1499 грн або 1 грн за умови передоплати за 12 місяців обраного пакету послуг. 
  • У разі переїзду існуючого абонента на іншу адресу або заміни технології підключення (за умови технічної можливості) — діє знижка 50% на підключення по обраній технології.

* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії.

 


Надання однієї постійної зовнішньої IP-адреси — 50 грн/міс

Зовнішня (або реальна «біла») ІР-адреса – це Ваша постійна ІР-адреса для виходу в Інтернет. На відміну від внутрішньої (сірої) ІР-адреси, яка змінюється щоразу при вході в мережу, реальна IP закріплюється за Вашим договором і залишається незмінною до відмови від послуги.

Замовити 

Послуга "Батьківський контроль" - В особистому кабінеті формується розклад на тиждень, в якому зазначаються години дозволу і заборони доступу до Інтернету. Під час дії обмежень доступ можливий тільки до Особистого кабінету і внутрішньомережевих ресурсів. Вартість послуги - 10 грн/міс

HD Онлайн-Кінотеатр .

Бібліотека MEGOGO.NET містить в собі більш ніж 22 тисяч годин відео, це: 3500 повнометражних фільмів, 1800 мультфільмів, 850 серіалів, 200 телевізійних шоу та концертів. Крім того, каталог онлайн-кінотеатру регулярно поповнюється якісним відео-матеріалом, в тому числі - новинками.

pautinatv.png

"Pautina.TV" - цифрове інтернет телебачення  IPTV/OTT.
Ліцензія  TV-провайдера програмної послуги - серія НР № 1164-п від 14.02.2013 р..

У тарифі доступна бонусна програма лояльності

Призупинення послуги. Послуга надасть можливість тимчасового призупинення послуги ІНТЕРНЕТ. Протягом періоду дії послуги доступ до мережі Інтернет буде обмежений, плата за період дії послуги нараховуватися не буде. Максимальний термін дії послуги - 90 днів з дня призупинення.  Призупинення та активація послуги відбувається з Особистого кабінету абонента.  Вартість послуги - 15 грн./міс. з урахуванням ПДВ. 

Послуга "Back-resolving IP-адреси" дозволяє встановити довільне доменне ім'я Вашій ІР-адресі. Включено до VIP-сервісу.

 

ДОДАТКОВІ ТАРИФИ

 

ПЕНСІЯ
Економ пропозиція!
іконки для павутини збільшені_50 мбит-01.png
Швидкість [Мбіт/с]*
50
Абонплата
139 грн/міс
Тимчасово недоступний
Просто для Wi-Fi
Стандартна швидкість
іконки для павутини збільшені_Монтажная область 1 копия 2.png
Швидкість [Мбіт/с]*
100
Абонплата
239 грн/міс
Тимчасово недоступний

Всі ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ.

Швидкість [Мбіт/с]* - Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до різних інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, від навантаження магістральних каналів зв'язку різних операторів зв'язку, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента. Докладніше читайте у статті "Тестуємо швидкість".

Публічна угода та правила користування 


Зміна тарифу на інші тарифи - перехід БЕЗКОШТОВНИЙ

Вартість активації тарифу Резервна лінія для діючих абонентів — 25 грн.

Підключення швидкісного інтернету в місті Києві та області

Тел.: +38 (044) 333-44-55   (дзвінки приймаються цілодобово)

У вартість підключення входить:  

  • прокладання оптоволоконного кабелю або «UTP5е» до квартири клієнта;
  • включено оптоволоконний кабель або «UTP5е» в середені квартири (до 10 м.);
  • налаштування кінцевого обладнання абонента;
  • комутація ethernet розетки або розетки під оптичне волокно;
  • у разі підключення оптоволокном надається оптичний патчкорд типу SC.

 

GPON мережа Інтернет   (Блекаут з інтернетом)

  • "Термінове підключення без черги GPON оптика" -  4500 грн., за умови наявності GPON сигналу у будинку (протягом 10 робочих днів).
  • "Термінове підключення без черги звитою парою UTP5e" -  1500 грн (протягом 10 робочих днів)

icons8-high-importance-96.png

Надійність підключення оптикою GPON
Оптоволоконний кабель має захист від різних впливів навколишнього середовища та від електромагнітніх перешкод, а також термін експлуатації оптики - до 50 років.

Швидкість та технологія 
Завдяки підключенню до мережі Інтернет оптоволокном за технологією GPON, швидкість передачі даних постійно зростає. На даний момент швидкість до 1 Гбіт/с. Але у разі збільшення швидкості у майбутньому, кабель не потрібно буде замінювати!

icons8-protect-80.png

Безпека передачі даних
Оптичне підключення більш надійне та захищене. Практично відсутня можливість "врізатись" до кабелю та просканувати інформацію, що передається.

icons8-lightning-bolt-80.png

Незалежність від живлення
Якщо зникне світло у технічних приміщеннях вашого ЖК, то Інтернет все одно буде працювати. Використання пасивних оптичних розгалуджувачів дозволяє уникнути проблем з обслуговуванням та електроживленням. Ми не використувуємо електрику у ЖК PODIL PLAZA & RESIDENCE, тому не залежимо від неї.

 

Інтернет та Телебачення у Києві для ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

Коли заселяєшся у нове житло, серед обов'язкових поточних задач, є підключення якісного оптичного Інтернету та Телебачення. Так, виконання ремонту сильно псує нерви, але це вже майже позаду )
Пам'ятайте, що вибравши дешевого провайдера з неякісними послугами, ви можете спочатку зекономити, але потім витратите багато часу на сервіс, перепідключення та на очікування майстрів. Щоб не довелося змиритися з повільним Інтернетом, обирайте не за ціною, а за технологією. У вашому будинку доступна нова супер швидкісна гігабітна ОПТИЧНА технологія GPON. Простими словами, це Ваша індивідуальна оптика в квартиру. Це не одне або два волокна на весь будинок або ЖК, як у інших провайдерів, а це виділене волокно, окремо у Вашу квартиру тільки для ВАС!

З технологією GPON ваш доступ до Всесвітньої ПАВУТИНИ буде супер швидкісним та якісним – підключайте Інтернет в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» (вул. Глибочицька, 73, 73-77) від провайдера ПАВУТИНА ТЕЛЕКОМ. Ми забезпечуємо безперебійний сигнал, пріоритетний VIP support, Інтернет без жодних обмежень по швидкості та трафіку, можливість підключити 4 види нового HD-цифрового телебачення, кредитний період довіри, цілодобова 24/7 служба технічної підтримки. Також Інтернет-Оператор ПАВУТИНА, як інноваційний провайдер послуг, підключає у вашому ЖК своїм абонентам тільки найшвидший доступ до Всесвітньої павутини – Інтернет на швидкості 1000 Мбіт/с (Гігабіт) за технологією GPON (оптика в квартиру). Підключивши гігабітний Інтернет та Телебачення в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE», ви та всі члени вашої родини зможете одночасно користуватися Мережею на максимальній гігабітній швидкості. Основною перевагою для підключення гігабітного оптичного Інтернету в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» є нова технологія GPON та надійність інтернет-оператора ПАВУТИНА. Адже ми на телеком ринку послуг вже більш ніж 14 років і з кожним роком збільшуємо своє покриття в Києві та київській області.

Провести Інтернет в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» дуже просто. Можна залишити заявку на сайті оператора ПАВУТИНА або телефонувати за номеромами телефонів:

+38(044)333-44-55       +38(073)333-44-55     +38(095)333-44-55      +38(068)333-44-55

Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати вигідні тарифні плани та проконсультувати щодо необхідного Wi-Fi роутера. Після цього інженер провайдера ПАВУТИНА у найближчий зручний для вас час виконає підключення домашнього Інтернету в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...