PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2023.11.29 років, дн.
досвіду та стабільності!

Інтернет та Телебачення у ЖК «RiverStone»

ЖК RiverStone

Житловий квартал бізнес-класу "RiverStone", розташований на вулицях Дніпровська набережна і Трускавецька  у Дарницькому районі Києва на березі Дніпра.

Підключай ГІГАБІТНИЙ Інтернет та Телебачення за новою технологією "оптика в квартиру GPON". Це нова преміальна високошвидкісна та найдійна технологія.

м. Київ, вул. Дніпровська набережна (Днепровская Набережная), 14, 14а, 14б
вул. Трускавецька (ул. Трускавецкая) буд. 2а, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 8, 9, 10в, 10г, 12

Тарифи діють з 10.12.2021 року. 

Підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • "Оптоволокно у квартиру GPON" -  299 грн. або 1 грн. за умови передоплати за 9 місяців обраного пакету послуг.
* акційна передоплата не підлягає поверненню та може бути використана тільки на послуги компанії
icons8-high-importance-96.png

Надійність підключення оптикою
Оптоволоконний кабель має захист від різних впливів навколишнього середовища та від електромагнітніх перешкод, а також термін експлуатації оптики - до 50 років.

Швидкість та технологія 
Завдяки підключенню до мережі Інтернет оптоволокном за технологією GPON, швидкість передачі даних постійно зростає. На даний момент швидкість до 1 Гбіт/с. Але у разі збільшення швидкості у майбутньому, кабель не потрібно буде замінювати!

icons8-protect-80.png

Безпека передачі даних
Оптичне підключення більш надійне та захищене. Практично відсутня можливість "врізатись" до кабелю та просканувати інформацію, що передається.

icons8-lightning-bolt-80.png

Незалежність від живлення
Якщо зникне світло у технічних приміщеннях вашого ЖК, то Інтернет все одно буде працювати. Використання пасивних оптичних розгалуджувачів дозволяє уникнути проблем з обслуговуванням та електроживленням. 

 

Інтернет та Телебачення у Києві для ЖК "RiverStone" 

Коли заселяєшся у нове житло, серед обов'язкових поточних задач, є підключення якісного Інтернету та Телебачення. Так, виконання ремонту сильно псує нерви, але це вже майже позаду ;-) і попереду не менш важливі рішення!

Пам'ятайте, що вибравши дешевого провайдера з неякісними послугами, ви можете спочатку зекономити, але потім витратите багато часу на сервіс, перепідключення та на очікування майстрів. Щоб не довелося змиритися з повільним Інтернетом, обирайте не за ціною, а за технологією. У вашому будинку доступна нова супер швидкісна гігабітна ОПТИЧНА технологія GPON. Простими словами, це Ваша індивідуальна оптика в квартиру. Це не одне або два волокна на весь будинок або ЖК, як у інших провайдерів, а це виділене волокно, окремо у Вашу квартиру тільки для ВАС!

З технологією GPON ваш доступ до Всесвітньої ПАВУТИНИ буде супер швидкісним та якісним – підключайте Інтернет в ЖК "RiverStone" (м. Київ, вул. Дніпровська набережна (Днепровская Набережная), 14, 14а, 14б, вул. Трускавецька (ул. Трускавецкая) буд. 2а, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 8, 9, 10в, 10г, 12) від провайдера ПАВУТИНА ТЕЛЕКОМ. Ми забезпечуємо безперебійний сигнал, пріоритетний VIP support, Інтернет без жодних обмежень по швидкості та трафіку, можливість підключити 4 види нового HD-цифрового телебачення, кредитний період довіри, цілодобова 24/7 служба технічної підтримки. Також Інтернет-Оператор ПАВУТИНА, як інноваційний провайдер послуг, підключає у вашому ЖК RiverStone своїм абонентам тільки найшвидший доступ до Всесвітньої павутини – Інтернет на швидкості 1000 Мбіт/с (Гігабіт) за технологією GPON (оптика в квартиру). Підключивши гігабітний Інтернет та Телебачення в ЖК RiverStone, ви та всі члени вашої родини зможете одночасно користуватися Мережею на максимальній гігабітній швидкості. Основною перевагою для підключення гігабітного оптичного Інтернету в ЖК RiverStone є нова технологія GPON та надійність інтернет-оператора ПАВУТИНА. Адже ми на телеком ринку послуг вже більш ніж 14 років і з кожним роком збільшуємо своє покриття в Києві та київській області.

Провести Інтернет в ЖК RiverStone дуже просто. Можна залишити заявку на сайті оператора ПАВУТИНА або телефонувати за номеромами телефонів: 

+38(044)333-44-55       +38(073)333-44-55     +38(095)333-44-55      +38(068)333-44-55


Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати вигідні тарифні плани та проконсультувати щодо необхідного Wi-Fi роутера. Після цього інженер провайдера ПАВУТИНА у найближчий зручний для вас час виконає підключення домашнього Інтернету в ЖК "RiverStone"

.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...