PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.25 років, дн.
досвіду та стабільності!

ship_internet_site_ua.jpg

Русский военный корабль, иди нах*уй

Триває 6 день "спеціальної операції" російської федерації проти України.

Деякі наші співробітники відправились захищати Україну та нашу столицю від ворога, інша частина - працює для того, щоб у кожного з вас був постійний зв'язок з мережею Інтернет.

Ми розуміємо тяжке становище, тому не блокуємо послугу Інтернет у користувачів, навіть при від'ємному балансі та при підтримці великих національних телеканалів додали їх у безкоштовний пакет з новинами. У кожного в особистому кабінеті https://my.pautina.ua, у розділі Телебачення->Pautina TV 2.0 є пакет Free:News та код активації.

Ми дуже вдячні кожному, хто в цей не простий час має змогу сплачувати за послуги - цим ви підтримуєте усіх, хто зараз робить усе можливе для працездатності мережі та наших співробітників, які захищають країну.

Наразі у Києві зафіксовані випадки, коли на двері до квартир наклеюють різні "інформаційні" оголошення з метою перевірки квартир на наявність людей. Просимо усіх бути уважними та зривати ці мітки. Допомагайте сусідам.
Якщо ви стали свідком скоєння якогось злочину чи мародерства - терміново повідомляйте у поліцію чи відділення територіальної оборони.

За спеціальним посиланням ви знайдете багато матеріалів які допоможуть краще орієнтуватись та знаходити допомогу у разі виникнення питань. Там є і правила кібербезпеки і контакти куди звертатись по допомогу https://bit.ly/3McrP4r
Зараз увесь цивілізований світ об'єднався заради України, усі мешканці країни стають одним цілим задля перемоги над ворогом.
Все буде Україна, перемога за нами!

Слава Україні!

p.s: «Руський воєнний корабель - іди на х..й»
Некоректний ввод...
Невірний захісний код...