Нове цифрове телебачення + Інтернет

 Перегляд на будь-яких пристроях

 Якісне HDTV онлайн

 Підтримка SMART TV, планшет, телефон

 Оренда медіаплеєра iNeXT Android TV

 Кабельне телебачення*

 

Тарифи Телебачення + Інтернет = разом дешевше!


"Соціальний"  164 грн/міс

Дивіться ваші улюблені популярні телеканали, шоу і передачі: в пакет входить більше 64 популярних українськихтелеканалів.

TV  65 каналів**45 грн/міс
pautina_internet  30 Мбіт/с    |  119 грн/міс

 


"Оптимальний  Smart TV"  190 грн/міс

Телебачення для всієї родини. Оптимально підійде для перегляду тематичних телеканалів про риболовлю, подорожі, спорт, моду, серіали, мультфільми, а також в пакет включені фільмові телеканали без реклами. В підписку входить більш ніж 90 популярних телеканалів.

TV  95 каналів**65 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |  125 грн/міс

 


"Популярний + HD + Футбол"  210 грн/міс

Дивіться ваші улюблені популярні телеканали, шоу і передачі: в пакет входить більше 115 популярних телеканалів. Включено тематичний пакет програм, фільмовий, спортивний та телебачення вискокої чіткості зображення HD. Даний пакет можна переглядати на телевізорах, телефонах, планшетах та компьютерах.  

TV  115 каналів**85 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |  125 грн/міс

 


"Фільмовий SMART TV + HD + Кінотеатр" 247 грн/міс

Перелік каналів Оптимальний Smart+HD+Кіно

Перелелік телеканалів у пакеті

Отримайте доступ до колекції кращого кіно в Full HD. Наш партнер MEGOGO презентує сервіс інтерактивного телебачення: EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. д. PVR - Функція Personal Video Recorder (ТВ-запис). Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Також сервіс доступний для перегляду на телевізорах, мобільних телефонах, компьютерах та планшетах.

TV  138 каналів**97 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |   150 грн/міс


"Преміальний SMART + HD + Футбол + Кінотеатр" 319 грн/міс

Колекція кращого кіно та премиальні телеканали. OLL.TV - сервіс інтерактивного телебачення: Сервіс "Футбол" (трансляції, моменти, архів матчів), EPG - Електронний телегід являє собою екранне меню, що відображає розклад теле- або радіопрограм з можливістю інтерактивної навігації контенту за часом, назвою, каналу, жанру і т. д. PVR - Функція Personal Video Recorder (ТВ-запис). Перегляд минулих телепередач в будь-який час Timeshift - ТВ-пауза. Пауза ефіру телепередачі, дозволяє повернутися до перегляду в зручний час. Також сервіс доступний для перегляду на мобільних телефонах та планшетах.

TV  138 каналів**169 грн/міс
pautina_internet  100 Мбіт/с    |  150 грн/міс

 


Підключення до мережі "ПАВУТИНА":

  • Стандартне підключення   150 грн   85 грн.

Ми зробимо будь-який звичайний телевізор SMARTом Android TV усього за 49 грн/міс.

Оренда мережевого медіаплеєра (можливість використовувати он-лайн сервіси і кінотеатри безкоштовно на своєму телевізорі MEGOGO.NET, OLL.TV, YouTube, Інтернет-телебачення IPTV / OTT і багато ін. )

Детальніше читайте тут

"Pautina.TV" - цифрове інтернет телебачення  IPTV/OTT.
Ліцензія  TV-провайдера програмної послуги - серія НР № 1164-п від 14.02.2013 р..

HD Онлайн-Кінотеатр 

Бібліотека MEGOGO.NET містить в собі більш ніж 22 тисяч годин відео, це: 3500 повнометражних фільмів, 1800 мультфільмів, 850 серіалів, 200 телевізійних шоу та концертів. Крім того, каталог онлайн-кінотеатру регулярно поповнюється якісним відео-матеріалом, в тому числі - новинками.

"Pautina.TV" представлений ТОВ "ПАВУТИНА.НЕТ" - провайдер програмної послуги. Ліцензія провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 1164-п від 14.02.2013 р.).

Пакети послуг представлені спільно з MEGOGOTRINITY-TV, OLL.TV

* Цифрове кабельне телебачення "PAUTINA.TV" стартує с 01.05.2018, вартість 85 грн./міс.. Покриття мережі кабельного телебачення обмежене, доступність послуги уточнюйте у оператора.

** Кількість каналів актуально станом на 06.01.2018

Всі ціни вказані в гривнях, з урахуванням ПДВ.

Швидкість [Мбіт/с] - Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до різних інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, від навантаження магістральних каналів зв'язку різних операторів зв'язку, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента. Докладніше читайте у статті "Тестуємо швидкість".

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...